اپل یکی از مدیران نخبه اش را از دست داد

به گزارش مجله نماشو، زومیت نوشت: یکی از مدیران حرفه ای اپل که در چندین پروژه مهم از جمله تاچ آی دی حضوری موثر داشت، از این شرکت جدا شد.

اپل یکی از مدیران نخبه اش را از دست داد

استیو هتلینگ که یکی از مدیران نخبه اپل در چندین سال اخیر بوده و در پروژه های مهمی از جمله صفحه نمایش چند لمسی، تاچ آی دی و فیس آی دی انواع گوشی اپل مشارکت مؤثری داشته است، از این شرکت جدا می گردد.

آخرین مسئولیت هتلینگ در اپل، معاونت بوده و مستقیماً به جانی سروجی، رهبر تیم سخت افزار، گزارش می داده است. او بعلاوه مسئول نظارت بر روند ساخت و کیفیت صفحه های لمسی، سنسورها و بخش های مختلف فیس آی دی را بر عهده داشت.

هتلینگ در بسیاری از نوآوری های اپل، از اختراع تاچ آی دی گرفته تا فناوری های پیشرفته دوربین و صفحه نمایش پروموشن، نقش کلیدی ایفا کرد. علاوه بر موارد گفته شده او در فرآیند اختراع صفحه نمایش چند لمسی اولین گوشی و تبلت اپل نقش اساسی داشت.

همکاران قدیمی هتلینگ، او را یکی از بزرگ ترین نوآوران اپل می دانند و ادعا می نمایند که هیچ کس به مقدار استیو در زمینه های نوآورانه با استعداد نبود.

مسئولیت های هتلینگ پس از این بین چندین مدیر حرفه ای دیگر تیم جانی سروجی تقسیم می شوند. از اشخاص مورد نظر می توان به آلن گیلکریست و وی چن که به ترتیب مسئولیت بخش های دوربین و فناوری های صفحه نمایش را بر عهده گرفته اند اشاره نمود.

استیو هتلینگ در توسعه ویژن پرو که قرار است در اوایل سال 2024 معرفی گردد هم نقش داشته است.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 آذر 1402 بروزرسانی: 17 آذر 1402 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5298

به "اپل یکی از مدیران نخبه اش را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل یکی از مدیران نخبه اش را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید