بی نظمی نیمکت اروند کارون خرمشهر به مس یاری کرد

به گزارش مجله نماشو، نادر دست نشان شامگاه امروز پس از پیروزی تیمش در برابر اروند کارون خرمشهر در کنفرانس خبری پس از بازی در استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر اظهار کرد: بازی مقابل اروند کارون بازی سنگینی بود ولی تیم مس با هوشمندی و بررسی قبلی تیم حریف، موفق به برد شد.

بی نظمی نیمکت اروند کارون خرمشهر به مس یاری کرد

گل نخست مس کرمان با اعتراض نیمکت اروند کارون روبرو شد که سرمربی مس کرمان با تاکید بر صحیح بودن گل و اعتراض بی مورد کادر فنی از بی نظمی نیمکت حریف به عنوان عاملی در برد امروز تیمش یاد کرد.

دست نشان در این خصوص گفت: با وجود اینکه پنالتی به ضرر تیم مس بود اما نیمکت تیم اروند کارون به خاطر غیبت اکبر میثاقیان سرمربی تیم عصبی برخورد می کرد و تیم داوری نیز تحت فشار نیمکت قرار داشت.

وی اضافه نمود: تیم حریف، داوری را تحت فشار قرار بوده که این تنش به بازیکنان نیز منتقل شد که ما سعی کردیم از بی نظمی نیمکت حریف با حفظ آرامش به نفع خودمان استفاده کنیم.

سرمربی مس کرمان رضایت خود را از تیم داوری ابراز کرد و گفت: داوری مقوله ای مهمی است که اگر آرامش و امنیت آن دچار مشکل گردد می تواند تیم را دچار مشکل کند.

دست نشان، تیم مس کرمان را قادر به ثبت نتیجه ای بهتر از این بازی دانست و بیان نمود: مس کرمان حداقل چهار موقعیت گل دیگر نیز داشت که از دست داد و برد امروز را مدیون طرفداران و کادر خود است که هر چند تعدادشان کم بود اما از کرمان برای تماشای بازی در خرمشهر حضور داشتند.

دست نشان در ادامه بر سختی راه صعود به لیگ برتر تاکید نمود و گفت: سال جاری لیگ دسته یک، لیگ دشواری است و چند تیم خوب و مدعی در لیگ حضور دارند اما مس نیز برای صعود به لیگ برتر کوشش می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 135

به "بی نظمی نیمکت اروند کارون خرمشهر به مس یاری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی نظمی نیمکت اروند کارون خرمشهر به مس یاری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید