تجربه متفاوتی از اقامت با مکانچی

به گزارش مجله نماشو، تصمیم دریافت برای مقصد مناسب سفر رفتن یک طرف و پیدا کردن ویلا یا اقامتگاه مناسب در شهر مقصد از طرف دیگر مهمترین دغدغه سفر رفتن به حساب می آید. استارتآپ مکانچی که به عنوان سیستم رزرو آنلاین ویلا و اقامتگاه فعالیتش را شروع نموده، رزرو ویلا و اقامتگاه در شهرهای مختلف کشور را برای مسافران به راحتی فراهم نموده است و با استفاده از سایت makanchi.com امکان جستجوی ویلا در شهر موردنظر امکانپذیر شده است.

تجربه متفاوتی از اقامت با مکانچی

کافی است به آدرس سایت مراجعه نموده و شهر با جستجوی شهر یا استان موردنظر، گزینههای متفاوتی را در شهر مقصد دید و با اطلاع از شرایط، امکانات رفاهی، قیمت و حتی دیدن لوکیشن حدودی، بهترین گزینه را برای اقامت انتخاب کرد و با چند کلیک ساده رزرو ویلا یا اقامتگاه را انجام داد تا در طول راستا یا حتی بعد از رسیدن به مقصد نگرانی برای تهیه محل مناسب اقامت وجود نداشته باشد.

خدماتدهی سایت مکانچی محدود به ویلاها نیست و روی سایت میتوان از اطلاعات اقامتگاههای بومگردی روستاها هم استفاده کرد.

ارائه خدمات متمایز در حوزه رزرو آنلاین ویلا و اقامتگاه، راستای است که مکانچی پیش گرفته تا بتواند رضایت مشتریان را در حوزه رزرو ویلا و اقامتگاه به حداکثر برساند و با ارائه اطلاعات واقعی که توسط میزبانها روی سایت ثبت میشوند، گزینههای متفاوت و بسیاری پیش روی مسافران گذاشته است.

ثبت اطلاعات واقعی ویلا و اقامتگاه

اطلاعات ثبت شده روی مکانچی، همان اطلاعاتی است که میزبان یا صاحب اقامتگاه در اختیار سایت گذاشته و بعد از آنالیز کارشناسان در این خصوص، مکانچی تضمین نموده است که عکسها و اطلاعات تایید شده که در اختیار کاربرانش قرار داده می گردد، واقعی است.

دسترسی به خانه های امن

بیشتر اقامتگاههای ثبت شده روی سایت مکانچی مجوز دارند و زیر نظر اماکن فعالیت مینمایند؛ بنابراین با خیال راحت از بابت امنیت ویلاها در سایت مکانچی می توان اقدام به رزرو ویلا کرد. ثبت اقامتگاه روی سایت مکانچی از طرف صاحب اقامتگاه امکانپذیر است و معین است که چه کسانی خانه هایشان را در اختیار مسافران قرار میدهند.

مشاوره با کارشناسان قبل از ثبت درخواست رزرو

سایت مکانچی، برای تجربه نوع جدیدی از اقامت در بومگردیها یا مناطق کمتر شناخته شده، بسیار مناسب است. تیم کارشناسان مشاوره مکانچی، از مزایای سایت رزرو آنلاین ویلا و اقامتگاه است که قبل از ثبت درخواست رزرو ویلا یا اقامتگاه یاری مینمایند تا کاربران بهترین انتخاب را در منطقه موردنظر داشته باشند. ضمن این که برای اطلاع از هر موضوعی در رابطه با شرایط خانه یا ویلای موردنظر می توان با آنها تماس گرفت تا در نهایت انتخاب مناسب تر و بهتری داشت.

برای کسانی هم که تا به حال تجربه رزرو ویلا یا اقامتگاه را به صورت آنلاین نداشتهاند، جای نگرانی نیست ؛ قبل از اقدام به این رزرو ویلا روی سایت مکانچی، امکان ارتباط با کارشناسان مکانچی وجود دارد تا بتوان از هدایت هایشان استفاده کرد.

پرداخت امن، رزرو قطعی

با ثبت درخواست رزرو ویلا یا اقامتگاه روی سایت مکانچی، باید منتظر تایید درخواست از طرف میزبان بود؛ این تایید به معنی آن است که برای تاریخ درخواست شده، ظرفیت رزرو وجود دارد که با تایید صاحب اقامتگاه، دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی برای قطعی کردن رزرو روی سایت مکانچی باز می گردد.

با چنین سازوکاری دیگر ثبت رزرو به نام یک کاربر انجام می گردد و به محض واریز وجه، دسترسی برای اطلاعات تکمیلی روی سایت باز میگردد و امکان ایجاد ارتباط مستقیم با میزبان فراهم می گردد.

استفاده از تجربه سایر کاربران

کسانی که تجربه رزرو ویلا از روی سایت مکانچی را داشته اند، با ثبت نظر روی سایت در خصوص محل اقامت و شرایط شان، به دیگران یاری می نمایند تا برای انتخاب مکان مناسب راحت تر تصمیم بگیرند. بنابراین کسانی که تصمیم به رزرو اقامتگاه می گیرند، میتوانند بازخورد مناسبی از نظرات دیگر مهمانان اقامتگاه و امتیاز میزبان روی سایت مکانچی را ببینند.

پشتیبانی

مکانچی به صورت 24 ساعته میهمانانش را پشتیبانی میکند تا مسافران بدون دغدغه در اقامت بتوانند سفری دلچسب را تجربه نمایند. بعد از رزرو قطعی و در طول اقامت به صورت 24 ساعته امکان ارتباط با تیم پشتیبانی مکانچی وجود دارد.

حمایت از اشتغال زنان روستایی و توسعه پایدار مناطق روستایی

در روستاها، جمعیت کمتر است و فرصت اشتغال برای زنان و روستاییان هم کمتر فراهم میگردد. سایت رزرواسیون مکانچی با معرفی اقامتگاهها در این مناطق و آشنایی با روستاییان منطقه، سعی در ایجاد فرصتهای شغلی مناسب برای زنان و مردان دارد که در این راستا، برای زنان روستایی زمینه فروش محصولاتشان را فراهم نموده و با معرفی رویدادها و اطلاعرسانی جشنوارهها در راه حمایت توسعه پایدار مناطق روستایی، هم قدم روستاییان است. با دنبال کردن شبکه های اجتماعی این سایت می توان از تخفیف ها، اتفاقات و موضوعات دیگر مربوط به سفر در این مناطق آگاه شد.

توسعه گردشگری

تعداد زیادی از مسافران ترجیح می دهند که مقصدی شناخته شده را برای سفر انتخاب نمایند؛ اما نباید فراموش کرد که شناخت مقصدهای جدید، فرصت کسب تجربههای بیشتری را فراهم می نماید. این فرصتها را میتوان روی سایت مکانچی و معرفی اقامتگاهها در شهرهایی که کمتر مقصد سفر بوده اند و با آشنا شدن با مناطق جدید، شناسایی کرد تا برای کسب تجربه های جدید راهی مقصدهای جدید گردشگری شد.

تیم مکانچی کوشش میکند تا با معرفی اقامتگاه در راستاهای متفاوت سفر و ایجاد امکان رزرو اقامتگاه ها به صورت آنلاین و معرفی مناطق کمتر شناخته شده، در این راستا قدم بردارد.

افزایش درآمد با اجاره ویلا یا خانه روی سایت مکانچی

صاحبان اقامتگاه و ویلا می توانند به راحتی و با ثبت اطلاعات و طی مراحل، اقامتگاهشان را برای رزرو آنلاین روی سایت مکانچی ثبت نمایند و از این طریق با توجه به بیشتر دیده شدن و معرفی در شبکه های اجتماعی، امکان آشنایی مسافران با ویلا و بالا رفتن احتمال انتخاب برای اجاره فراهم گردد. این امر با وارد شدن به سایت و پر کردن فرم میزبان شوید به راحتی امکانپذیر است.

کسانی هم که صاحب اقامتگاه هستند و برای اولین بار می خواهند از سرمایه شان کسب درآمد نمایند، کافی است تا با سایت تماس بگیرند و با مشاوره کارشناسان برای ثبت ویلا یا اقامتگاه اقدام نمایند.

منبع: چمدان
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 9 دی 1398 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 671

به "تجربه متفاوتی از اقامت با مکانچی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه متفاوتی از اقامت با مکانچی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید