شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری 90 گشت آرین

به گزارش مجله نماشو، شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری 90 گشت آرین با هدف ارائه خدمات گردشگری به هموطنان گرامی و بعلاوه مسافرین خارجی، در داخل و خارج از کشور تأسیس شده است. این شرکت به لطف ایزد منان و به پشتوانه حمایت ملت هوشمند و بهره گیری از پرسنل متخصص و کارآمد و بکارگیری متدها و علوم نوین دنیا، به یکی از قطب های بزرگ این صنعت رو به رشد در ایران بدل شده چنان که سهم بزرگی از خدمات صنعت توریسم در کشور را به عهده گرفته است.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری 90 گشت آرین

این شرکت از ابتدا کیفیت خدمات را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و سعی در انجام وظایف خود به عنوان یکی از بزرگترین و پر افتخار ترین دفاتر گردشگری در تهران و ایران، به نحو احسن، در راستای جلب رضایت مسافرین و همکاران محترم را دارد. بدین منظور و در جهت پیشرفت هرچه بهتر این صنعت در کشور عزیزمان، این شرکت اقدام به ارائه خدماتی از قبیل طراحی و برگزاری تور های داخلی و خارجی، فروش بلیط شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی، رزرواسیون پرواز، هتل و تور کرده است.

خدمات آژانس هواپیمایی 90 گشت شامل:

رزرو هتل سرتاسر ایران و جهان

رزرواسیون پرواز

برگزار کننده تورهای گروهی و انفرادی

تورهای طبیعت گردی، تاریخی ، سلامت و ... در تمامی فصل های سال

انجام امور ویزا (شنگن) با مشاوره رایگان

صدور بلیط کلیه شرکت های هواپیمایی عضو یاتا

صدور بلیط کلیه شرکت های هواپیمایی داخلی (ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان، تابان، ساها، ماهان، ارم، زاگرس و ...)

برگزاری تورهای گروهی و انفرادی (داخلی و خارجی)

برگزاری تورهای نمایشگاهی

رزرواسیون هتل به صورت آنلاین خارج از کشور و دریافت وجه مربوطه به صورت ریالی در تهران

رزرو کلیه هتل ها در سراسر کشور

انجام گشتهای اختصاصی در داخل و خارج از کشور

صدور بیمه نامه مسافرتی

برگزاری سمینار و همایش (داخل و خارج از کشور)

اخذ ویزای ایران جهت میهمانان خارجی

ارائه خدمات CIP

پذیرش میهمانان محترم خارجی آن شرکت در فرودگاه امام و ارائه ترانسفر به ایشان

ارائه تورهای یک روزه و نیز تورهای ایرانگردی به میهمانان خارجی

اخذ ویزای کشورهای مشترک المنافع

اخذ ویزای دبی و ارائه خدمات تور

اجرای تورهای اروپایی

اجرای تورهای نمایشگاهی در سراسر جهان

هدف ما ارائه خدمات نوین سفر و افزایش رضایتمندی شما عزیزان و علاقمندان می باشد و در این راستا تمام کوشش خود را می نماییم.

اطلاعات انفرادی مسافـران :

آژانس نود گشت با داشتن بیش از 15 سال تجربه در برگزاری تورهای داخل و خارج ایران، همیشه با در نظر گرفتن نکاتی مفید در مراحل مختلف سفر برای مسافران محترمش تاکید داشته است. نکاتی که طی سالها تجربه راهنمایان و مدیران تورها شکل گرفته و دقت در آنها موجب رضایت بیشتر مسافران محترم و برگزاری با کیفیت تر تورهای مسافرتی ما خواهد بود. به طوریکه استحضار دارید توفیق در کارهای گروهی به همکاری و همدلی همه افراد گروه احتیاج دارد، از این رو از شما مسافران عزیز انتظار همکاری و رعایت موارد زیر را داریم :

رعایت موازین اسلامی برای کلیه همسفران (اعم از خانمها و آقایان) در طول سفر

پیش از انجام سفر از درستی بلیت مسافرت و دیگر مدارک سفر مطمئن شوید و چنانچه اشکال و ابهامی را مشاهده فرمودید یادآوری کنید تا برطرف گردد.

دست کم سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

مراجعه به قسمتهای مختلف گذرنامه، گمرک و شرکتهای هواپیمایی (واقع در فرودگاه) و انجام تشریفات مربوطه مستقیما و به صورت فردی انجام می گردد لکن سرپرست گروه در محل حضور دارد و آماده هر گونه کمک و همکاری است.

کلیه امور مربوط به شرکت هواپیمایی در فرودگاه های خارج از قبیل: تحویل بار، پرداخت اضافه بار احتمالی، درخواست صندلی مورد نظر و گرفتن کارت پرواز و ...طبق مقرارات شرکت هواپیمایی بر عهده مسافر است.

پس از ورود به سالن ترانزیت فرودگاه سرپرست گروه را از حضور خود در سالن ترانزیت مطلع فرمایید عدم اطلاع شما موجبات نگرانی سرپرست گروه و احتمالا اشکال در سفر شما را فراهم می نماید.

از همراه داشتن سکه، طلا، جواهرات و اشیا غیر مجاز و قیمتی خودداری فرمایید تا آسوده خاطر سفر کنید.

از همراه بردن باتری و اشیا برنده و نوک تیز در داخل جیب و یا کیف دستی خود اکیدا بپرهیزید. (کلیه این قبیل اشیا را در چمدان خود قرار دهید تا به قسمت بار تحویل گردد.)

(حدبیشتر می توانید مبلغ 000 / 500 ریال و جه نقد همراه داشته باشید (مازاد آن را باید به بانک مستقر در فرودگاه بسپارید.

(لطفا عوارض خروج خود و همراهانتان را در یکی از شعب بانک ملی پرداخت فرمایید و رسید آن را در فرودگاه همراه داشته باشید. در صورتی که به موقع مبادرت به پرداخت وجوه مربوطه نکرده اید معادل ریالی مورد احتیاج را همراه داشته باشید تا به بانک مستقر در فرودگاه پرداخت کنید.

(در صورت جا ماندن از پرواز یا ممنوع الخروج شدن طبق ماده 8 قرارداد عمل خواهدشد. - در طول پرواز حتما با سرپرست گروه خود مشورت کنید تا شما را در تکمیل فرمهای ورودی به کشور مورد نظر هدایت و کمک کند.

(در بیشتر فرودگاه ها حمل بار (ساکها و چمدانها) بوسیله خود مسافران انجام می گردد. لطفا چمدان چرخ دار با خود بیاورید. - پخت وپز در اتاق کلیه هتل ها و استفاده از هرگونه وسایل برقی (به غیر از آنچه در اتاق موجود است) اکیداً ممنوع است. - رعایت دقیق نظافت در داخل اتوبوس و اتاق های هتلها الزامی است (پرداخت جریمه مربوط به عدم رعایت نظافت و آلودگی موکت، ملحفه و غیره بر عهده مسافر است.)

از کشیدن سیگار در فضاهای دربسته اتاق، لابی هتل ها، داخل اتوبوس، تاکسی و آسانسورها جداً بپرهیزید و از انداختن ته سیگار روی زمین اکیداً خودداری فرمایید.

سرپرست گروه و آژانس، هیچ گونه دخالتی در قیمت اجناس و لوازمی که خریداری می فرمایید ندارند. این امر شامل قیمت اجناس فروشگاه های مورد بازدید در برنامه تور نیز می گردد.

توصیه می کنیم که فتوکپی صفحات مربوط به مشخصات پاسپورتی و دست کم چهار قطعه عکس خود را همراه داشته باشید (در صورت فقدان گذرنامه کمک تان خواهد نمود).

تعداد اتاق های مورد احتیاج برای هر تور از قبل ذخیره شده است. لیکن نحوه اختصاص اتاق ها به مسافران به این بستگی دارد که در هنگام ورود کدام اتاق ها و در کدام طبقه موجود است.

صبحانه در هتل ها بصورت بوفه و معمولاً در سالنهای مخصوص سرو می گردد لیکن در مواردی محتمل است سالن مجزایی و عیناً با همان صبحانه به تورها از جمله تور ما اختصاص داده گردد.

توجه داشته باشیدکه هر مسافر(جز اطفال زیر 2 سال) اجازه حمل حدبیشتر 20 کیلو بار مجانی را دارد و برای حمل مازاد بر آن می بایست در خارج از کشور ارز پرداخت کند (اطلاعات در خصوص بار در جلسه معارفه اعلام خواهد شد.

به محض ورود به هتل، آدرس و تلفن هتل را بگیرید و در اختیار همراهان نیز قرار دهید.)

لطفاً از حضور در سالن مرکزی هتل با لباس نامناسب بپرهیزید.

لطفاً کوچکترها را از ایجاد سروصدا و بازی کردن با آسانسور یا پله برقی منع فرمایید.

لطفاً کفش و لباس مناسب سفر، عینک و داروهای ضروری خود را همراه داشته باشید.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5184

به "شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری 90 گشت آرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری 90 گشت آرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید