جذب ایده برای جشنواره کارآفرین دانشگاهی تا 30 شهریورماه ادامه دارد

به گزارش مجله نماشو، دبیرخانه دومین جشنواره ملی استارپوزال (کارآفرین دانشگاهی) مهلت فراخوان جذب ایده را تا روز یکشنبه 30 شهریورماه بیان کرد.

جذب ایده برای جشنواره کارآفرین دانشگاهی تا 30 شهریورماه ادامه دارد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دبیرخانه دومین دوره جشنواره ملی استارپوزال (کارآفرین دانشگاهی) اعلام کرد، فراخوان جذب ایده، طرح و پروپوزال های که از یکم شهریورماه شروع شده است تا روز یکشنبه 30 شهریور ماه 99 ادامه دارد.

یکی از احتیاج های بنیادین هر کشور و جامعه ای برای پیشرفت و رشد مطلوب ایجاد زنجیره ای محکم میان دانشگاه و صنعت است لذا جشنواره ملی کارآفرین دانشگاهی پذیرای دو گروه از تیم هـای دانـشگاهی است، تیم هایی متشکل از اسـاتید و دانـشجویان که در حال کار و تحقیق بر یک انتها نامه یا پروپوزال هستند؛ دانشجویان و اساتیدی که در ابتدای تبدیل طرح تحقیقاتی خود به یک طرح فناورانه بوده و در شروع راه کارآفرینی قرار دارند.

پیش از هر اقدامی ضروری است که معضلات، نقاط ضعف و قوت شناسایی گردد تا بتوان بهترین برنامه را برای پیشبرد داشت و دید بهتر و گسترده تری نسبت به جریان کارآفرینی پیدا کرد. به همین دلیل در طی برگزاری جشنواره با برگزاری وبینار های آموزشی متعدد، کارگاه های آموزشی و مشاوره ای با حضور مجرب ترین اساتید و مشاوران در کنار تیم های پذیرفته شده خواهیم بود.

مخاطبان جشنواره استارپوزال از گروه های مختلفی اعم از مدیران و راهبران شرکت ها، دانشجویان مقاطع تحصیلی متفاوت، افراد خلاق و علاقمند به حوزه کارآفرینی، افراد صاحب ایده، شرکت هایی که به دنبال جذب منابع انسانی هستند، سرمایه گذاران در حوزه کارآفرینی و شتابدهنده ها تشکیل شده است.

برای دومین جشنواره ملی کارآفرینی دانشگاهی جوایز ویژه ای در نظر گرفته شده. با بیش از 200 میلیون تومان جایزه نقدی نسبت به سایر جشنواره های هم تراز دانشجویی خود منحصر به فرد است.

رویداد ملی کارآفرین دانشگاهی حوزه های مختلفی را در بر می گیرد، واجدین شرایط از تمامی دانشگاه ها و در تمامی رشته های پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، اقتصادی و صنایع غذایی، آموزش و محیط زیست می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

متقاضیان می توانند، جهت ثبت آثار خود به سایت جشنواره به نشانی www.starposal.com و برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر به اینستاگرام جشنواره یا سایر راه های ارتباطی مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3533

به "جذب ایده برای جشنواره کارآفرین دانشگاهی تا 30 شهریورماه ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب ایده برای جشنواره کارآفرین دانشگاهی تا 30 شهریورماه ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید