جزییات تخفیف شهرداری و نظام مهندسی اردبیل برای احداث مسکن ملی

به گزارش مجله نماشو، استاندار اردبیل گفت: شهرداری و سازمان نظام مهندسی به ترتیب 60 و 40 درصد در خدمات خود برای اجرای طرح مسکن ملی در استان تخفیف ارائه می نمایند.

جزییات تخفیف شهرداری و نظام مهندسی اردبیل برای احداث مسکن ملی

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایرنا، اکبر بهنامجو، چهارشنبه 21 اسفند در نشست با مدیران مرتبط با احداث مسکن ملی استان اردبیل اضافه نمود: این مسکن ها بر اساس قیمت تمام شده به متقاضیان واگذار می گردد و باید کوشش کنیم این قیمت به حداقل ممکن کاهش یابد.

وی اعلام کرد: در 2 نقطه از شهر اردبیل زمین مورد احتیاج تامین و آماده احداث این واحدها است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان هم در این نشست گفت: در مرحله اول تامین مسکن در اردبیل چهار هزار واحد در برنامه بود که هزار واحد در قالب وام بافت های فرسوده محقق شده است.

محبوب حیدری افزود: 800 واحد نیز قرار است در شهرهای زیر 100 هزار نفر احداث گردد که زمین مورد احتیاج تحویل بنیاد مسکن شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اظهار کرد: زمین 540 واحد مسکن ملی در منطقه پیله سحران و دروازه مشگین اردبیل نیز تحویل شده است.

وی با بیان اینکه تسهیلات پیش بینی شده برای این واحدها 100 میلیون تومان است، گفت: 150 میلیون تومان آورده افراد بوده و متقاضیان می بایست 30 میلیون تومان آورده اولیه داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3965

به "جزییات تخفیف شهرداری و نظام مهندسی اردبیل برای احداث مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات تخفیف شهرداری و نظام مهندسی اردبیل برای احداث مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید