حیدری: سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی برای پرسپولیس باشد، شیطنت ها باعث بسته شدن پنجره باشگاه شد

به گزارش مجله نماشو، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید نمود که سرخپوشان سال جاری هم شانس مسلم قهرمانی هستند و سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی باشد.

حیدری: سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی برای پرسپولیس باشد، شیطنت ها باعث بسته شدن پنجره باشگاه شد

سپهر حیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت در آبادان گفت: طبیعی بود که پرسپولیس بازی سختی داشته باشد و در این بازی دیدیم که شاگردان پورموسوی خیلی خوب تیم گل محمدی را بررسی کردند و تمام راه های نفوذ این تیم را بستند.

وی ادامه داد: صنعت نفت در نیم فصل اول نتایج خیلی خوبی گرفت، حتی صدر جدول را هم آنها تجربه کردند و تا 2 هفته مانده به نیم فصل جزو 3 تیم اول بودند، اما به خاطر مسائل اقتصادی چند بازی نتیجه نگرفتند. با این شرایط خیلی با قدرت جلوی پرسپولیس بازی کردند و شاگردان گل محمدی هم چند موقعیت گلزنی داشتند که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

مدافع پیشین پرسپولیس در مورد اینکه تساوی سرخپوشان در آبادان فشردگی صدر جدول را بیشتر کرد، گفت: پرسپولیس همچنان در صدر جدول واقع شده است و نباید نگران از رفتن امتیاز در آبادان باشیم. سپاهان هم ابن هفته بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشت. این تیم بعد از آمدن محرم نویدکیا فوتبال تهاجمی و رو به جلو بازی می نماید و رقیب خوبی برای رقابت با پرسپولیس است؛ البته آنها فقط می توانند تعقیب کننده خوبی باشند چون بدون شک سال جاری هم پرسپولیس شانس مسلم قهرمانی است.

حیدری با بیان اینکه قدرت تهاجمی پرسپولیس با اضافه شدن ترابی، آل کثیر و مغانلو چند برابر می گردد، مطرح نمود: نوع بازی پرسپولیس مبتنی بر کارهای ترکیبی است و با آمدن ترابی شکل بازی سرخپوشان بهتر خواهد شد. قطعا با انتها محرومیت آل کثیر و هماهنگی مغانلو با تیم مشکل گلزنی پرسپولیس هم حل می گردد.

وی با انتقاد از افرادی که باعث بسته شدن پنجره پرسپولیس شده اند، گفت: تمام کسانی که از پرسپولیس طلبی دارند حقشان است که پولشان را بگیرند اما در این میان افرادی هستند که با شیطنت باعث بروز مسائل عدیده ای از جمله بستن پنجره جابجایی پرسپولیس می شوند. فدراسیون و هر ارگان دیگری که پنجره جابجایی پرسپولیس را بست باید به این نکته توجه کند که هر بار که این اتفاق بیفتد ممکن است دریچه قلب یک طرفدار عاشق بسته گردد.

حیدری یادآور شد: مدیران حال حاضر پرسپولیس در سکوت کارشان انجام می دهند و به مرور پرونده های خارجی و داخلی باشگاه بسته شدند. بدهی هایی که الان وجود دارد برای دیروز و امروز نیست و از سال های گذشته به جا مانده است، پس زمان بود که از راه دیگری این مشکل حل گردد که هم بدهی ها پرداخت گردد و هم پنجره باشگاه بسته نگردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3159

به "حیدری: سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی برای پرسپولیس باشد، شیطنت ها باعث بسته شدن پنجره باشگاه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی برای پرسپولیس باشد، شیطنت ها باعث بسته شدن پنجره باشگاه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید