دانشجویان ایرانی در ایتالیا، امشب به تهران می آیند

به گزارش مجله نماشو، سفارت ایران در ایتالیا گفت که با پیگیری های اجرا شده پرواز فوق العاده رم به تهران که پیش از این لغو شده بود، امشب انجام می گردد.

دانشجویان ایرانی در ایتالیا، امشب به تهران می آیند

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرگزاری مجله نماشو، سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا، خاطرنشان کرد که به اطلاع مسافران پرواز فوق العاده شماره 738 روز آدینه مورخ 29 فروردین ماه 1399 می رساند به دنبال پیگیری های مکرر خدمتگزاران شما در سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم، پرواز مذکور به امید خدا در ساعت 9 شامگاه روز آدینه راهی تهران خواهد شد.

در این اطلاعیه خطاب به هموطنان ایرانی از آنها خواسته شده با هدف تسریع در فرآیند پرواز و انجام تشریفات اداری و بهداشتی در زمان مناسب اعلام شده از سوی دفاتر ایران ایر در رم و میلان در فرودگاه حضور به هم رسانند.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه مسافران محترم باید برگه های اظهارنامه بهداشتی را که قبلا طی اطلاعیه های قبلی در کانال تلگرامی سفارت قرار داده شده است تکمیل و امضا نموده و در مبادی خروجی تحویل دهند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که از سوار شدن افرادی که فرم های مورد نظر را تکمیل و امضا ننموده اند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

این اطلاعیه می افزاید: مسافرانی که تا به امروز پیروز به تکمیل فرم آنلاین مشخصات فردی نشده اند ضروری است در اولین فرصت و بلافاصله به وسیله ی که در کانال سفارت آورده شده نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

>>> در همین رابطه بیشتر بخوانید:

چرا پرواز دانشجویان ایرانی از ایتالیا به تهران لغو شد؟

واکنش ایران به جنجال رسانه ها درباره بازگشت دانشجویان از ایتالیا

310 310منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 16 خرداد 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1029

به "دانشجویان ایرانی در ایتالیا، امشب به تهران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان ایرانی در ایتالیا، امشب به تهران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید