شعار و طراحی لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 رونمایی شد

به گزارش مجله نماشو، کمیته پارالمپیک آسیا از شعار و لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 هانگزو چین رونمایی کرد.

شعار و طراحی لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 رونمایی شد

به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، شعار این دوره از بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها عنوان شده و این شعار آیینه ای از پیغام اصلی بازی های آسیایی، یعنی تعامل قلب ها برای آینده است.

در طراحی لوگو این بازی ها نیز از نماد یک ورزشکار ویلچری که حرکتی رو به جلو دارد، استفاده شده و این حرکت رو به جلو با استفاده از 10 خط نیمه منحنی با رنگ هایی از طیف قرمز تا بنفش که در خاتمه به رنگ زرد ختم می گردد، نمایش داده شده و رو به دوردست در امتداد است.

این شکل، نمادی از جزر و مد رودخانه کیانتانگ که از میان شهر هانگژو می گذرد، است و حرکت روبه جلو ورزشکار ترسیم شده در لوگو، نشان از تحرک، انرژی و آرزوهای اوست.

سایر اجزای لوگو نیز نمادی از جنب و جوش ورزشکاران پارالمپیکی است که با پشتکار، خود را به چالش می کشند و در قسمت پایین نیز محل و تاریخ برگزاری این بازی ها درج شده و در مجموع، شمایل این نماد در راستای بازی های آسیایی هانگژو 2022 طراحی شده است.

معاون دبیر کل کمیته برگزاری و نایب رئیس شهرداری هانگژو نیز در مورد این نماد گفته است: نماد بازی های پاراآسیایی هانگژو نشانی از طلوع خورشید، هماهنگی، پیشرفت و تعامل است که همگی آنها از ارزش های این بازی ها به شمار می فرایند.

مجید راشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا نیز گفت: در حالی که هنوز دو سال به برگزاری این بازی ها باقی مانده، به کمیته برگزاری به خاطر انتخاب و انتشار نماد و شعار بازی ها تبریک می گویم. استفاده این نماد و شعار همراه با هم،حس تحرک و روحیه مثبت این بازی ها را به تصویر کشیده و به آنها افتخار می کنیم.

چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی به میزبانی هانگژو از 9 تا 15 اکتبر سال 2022 (17 الی 30 مهر ماه سال 1401) با شرکت نزدیک به 3 هزار ورزشکار و در 22 رشته ورزشی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3243

به "شعار و طراحی لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعار و طراحی لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید