علیرضا مرزبان: مربع نفت مسجدسلیمان به خوبی کار می نماید، کوشش کردیم تیم را از لحاظ تاکتیکی و بدنی تکان دهیم

به گزارش مجله نماشو، علیرضا مرزبان گفت که چهار ضلعی نفت مسجدسلیمان شامل طرفداران، کادر فنی، هیئت مدیره و بازیکنان به خوبی کار می نمایند.

علیرضا مرزبان: مربع نفت مسجدسلیمان به خوبی کار می نماید، کوشش کردیم تیم را از لحاظ تاکتیکی و بدنی تکان دهیم

علیرضا مرزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران خبرنگاران پویا، درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: هفته خیلی سختی را پشت سر گذاشتم. زمانی که با بحرانی بزرگ روبه رو هستید، نمی توانید با راه چاره های ساده این مسائل را رفع کنید. موضوعی که کار ما را ساده نموده، شخصیت خوب اعضای هیئت مدیره باشگاه است که افرادی با شخصیت مثبت و تیزبین هستند.

وی با تمجید از بازیکنان تیمش گفت: عجیب است تیمی که وارد این بحران بزرگ گردیده و از پنج بازی تنها سه امتیاز کسب نموده، بازیکنانش این قدر شخصیت مثبت دارند. بازیکنان در این هوای گرم، تقریباً روزی دو جلسه تمرین می کردند و اعتقاد داشتند باید سخت کار کنیم. شرایط نسبت به بحران های پشت سر گذاشته، خیلی مثبت است. فردا (دوشنبه) به تهران می آییم و یک دیدار دوستانه که بعداً اعلام خواهیم کرد، برگزار می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه این تیم باید برای جبران نتایج بد هفته های قبلی لیگ برتر کوشش کند، کوشش کردیم در مسائل تاکتیکی و بدنی، تیم را تکانی محکم بدهیم. از طرفداران مسجدسلیمانی تشکر می کنم که تیم را تشویق می نمایند و رابطه برادرانه ای با بازیکنان دارند. در باشگاه ما مربع هیئت مدیره، کادر فنی، بازیکنان و طرفداران خیلی خوب کار می نماید.

مرزبان درباره اینکه میلاد میداودی کاپیتان نفتی ها این هفته به زیر تیغ جراحی می رود و گفته می گردد او تیمش را به مدت دو ماه همراهی کند، توضیح داد: بله کوشش می کنیم او را هر چه سریع تر به تیم بازگردانیم. میلاد شخصیت خیلی مثبتی دارد و رابط خیلی خوبی در تیم بین اعضای باشگاه است. میداودی نقش لیدر تیم را بازی می نماید. او جراحی سختی پیش رو ندارد، اما وقتی یک بازیکن دو هفته در تمرینات حضور نداشته باشد، طول می کشد که شرایط بازی را پیدا نموده و از نظر روانی آماده گردد.

وی درباره اینکه مدیران باشگاه نفت گفته بودند حضور در سه دیدار متوالی خارج از خانه به زردپوشان ضربه می زند، گفت: ما به دنبال بهانه جویی نیستیم. برنامه سازمان لیگ معین است و اعلام شد، چون استقلال شش بازیکن ملی پوش دارد، مطابق قانون این مسابقه لغو می گردد. باید شرایط را بپذیریم و اسیر حواشی نشویم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در مورد مصاف هفته آینده تیمش با سایپا در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر گفت: سایپا یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است و پشتیبانی و کادر فنی باتجربه ای در اختیار دارد. قطعاً جنگ تاکتیکی بزرگی را در این مسابقه شاهد خواهیم بود.

تدریس کار جدیدی برای من نیست و هر جا بودم، این کار را انجام داده ام، مرزبان در واکنش به اینکه گفته می گردد قرار است کلاس هایی برای مربیان مسجدسلیمان برگزار کند، با بیان این جمله گفت: بله. در زمان حضورم در شهرداری ماهشهر نیز چنین کلاس هایی داشتیم. کار من در آلمان همین بوده است و این جریان را می شناسم. کوشش می کنیم همه تغییرات در دنیای فوتبال و مسائل مربوط به جام جهانی 2018 را در کلاس ها انتقال دهیم. به خصوص باید اطلاعاتی را در اختیار مربیان تیم های پایه بگذاریم.

وی ادامه داد: مسائلی چون فیزیولوژی، روش های تاکتیکی و مهم تر از همه، نقش فوتبال در جامعه شناسی را مطرح می کنیم. من همه برنامه ها و موارد را آماده نموده ام و هیئت فوتبال باید به مربیان، دعوت نامه ارسال کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2569

به "علیرضا مرزبان: مربع نفت مسجدسلیمان به خوبی کار می نماید، کوشش کردیم تیم را از لحاظ تاکتیکی و بدنی تکان دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مرزبان: مربع نفت مسجدسلیمان به خوبی کار می نماید، کوشش کردیم تیم را از لحاظ تاکتیکی و بدنی تکان دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید