(عکس) مادر سنگدلی که برای کتک نزدن بچه اش از مردم اخاذی می کرد!

به گزارش مجله نماشو، معاون اجتماعی پلیس فتاناجا از دستگیری مادر کودک آزار که کلیپ های کتک زدن فرزندش را در اینستاگرام منتشر می کرد، خبر داد.

(عکس) مادر سنگدلی که برای کتک نزدن بچه اش از مردم اخاذی می کرد!

به گزارش مهر، سرهنگ رامین پاشایی اظهار کرد: در پی رصد و احصای مورد مجرمانه بارگذاری و انتشار تصاویر مبنی بر کودک آزاری از سوی یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام و با عنایت به دریافت تماس های مکرر از سوی هموطنان مبنی بر درخواست اقدام عاجل از سوی پلیس فتا در خصوص شناسایی و برخورد با عامل انتشار این تصاویر غیر انسانی برابر بررسی های فنی اولیه و مشخص شدن محل وقوع جرم در استان خراسان رضوی مراتب در دستور کار پلیس فتا استان خراسان رضوی قرار گرفت.

وی افزود: همکاران بنده در واکنش سریع به این اقدام مجرمانه که منجر به تشویش اذهان عمومی شده بود متهم خانم به هویت معلوم شناسایی و برابر هماهنگی با مرجع محترم قضائی دقایقی پیش او دستگیر و به جهت رسیدگی به اتهام منتسب و مشخص شدن علت ارتکاب به این اعمال غیر انسانی و مجرمانه مراتب در حال پیگیری می باشد که به محض مشخص شدن زوایای دقیق علت ارتکاب مراتب در تعاقب اطلاع رسانی خواهد شد.

این فرد در صفحه اینستاگرامی که داشت، فرزندش را کتک می زد و فیلمش را به اشتراک می گذاشت و از مردم تقاضای پول برای عدم انجام این رفتار غیرانسانی می کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1135

به "(عکس) مادر سنگدلی که برای کتک نزدن بچه اش از مردم اخاذی می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) مادر سنگدلی که برای کتک نزدن بچه اش از مردم اخاذی می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید