مربی پرسپولیس حریف را محکوم کرد

به گزارش مجله نماشو، حمید مطهری پس از پیروزی 2 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر گفت: این برد را به همه طرفداران، بازیکنان تیم و ارکان باشگاه تبریک می گویم. همه بازی ها و همه تیم ها قابل احترام هستند و نیم فصل دوم سخت است. در نیم فصل دوم همه کوشش می نمایند امتیاز بگیرند و امروز هم بازی سختی داشتیم و در نهایت سه امتیاز را گرفتیم.

مربی پرسپولیس حریف را محکوم کرد

وی ادامه داد: در نیمه اول مثل همواره بازی مالکانه انجام دادیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. نیمه اول کاملاً در اختیار ما بود. در نیمه دوم هم طبیعی است وقتی جلو هستید، می خواهید از گل تان مراقبت کنید. ما ترابی را از خط هافبک دور کردیم و می خواستیم با پاس هایی که طول بیشتری داشت او را صاحب موقعیت کنیم که دیدید ترابی چقدر در نیمه دوم موقعیت داشت. در ادامه ما عمق دفاع را بستیم و نساجی به توپ های بلند رو آورد که خواسته ما بود و خوب کنترل کردیم.

تعویض های به موقع و انرژیکی کردیم و به تیم انرژی دادیم.، مطهری با بیان این جمله یادآور شد: دیدید که بازیکنان تعویضی هم چقدر خوب کار کردند و روی گل دوم تأثیرگذار بودند. در نهایت من اعتقاد دارم ما یک تیم هستیم و کار تیمی انجام می دهیم. بچه ها فوق العاده کار کردند. از سیدجلال تا بچه های جلو همه در خدمت تیم بودند و دستورات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند. توقع ما این است که مدیران هم در ادامه راه ما را همراهی نمایند. می دانم خیلی کوشش می نمایند تا بهترین ها را رقم بزنند، ولی بچه های ما کمترین دریافتی را داشتند، با ایم حال با دل و جان کار می نمایند. امیدوارم جهت را برای ما فراهم نمایند تا در ادامه به مشکل بخوریم.

مربی تیم پرسپولیس در واکنش به این موضوع که باشگاه نساجی میخواهد از داور بازی شکایت کند، گفت: این موضوع به خودشان مربوط می گردد و در خصوص آن صحبت نمی کنم، ولی خیلی تعیین است که شلوغ کاری از جانب کدام نیمکت بود. از داوران می خواهم که با شجاعت کار نمایند تا ببینیم می توانند اینطور امتیاز بگیرند یا نه! خیلی از نیمکت ها با داد و بیداد از داوران امتیاز می گیرند، ولی اگر داوران شجاعت بالایی داشته باشند فکر می کنم چنین اتفاقاتی نمی افتد. در باره این موضوع هم صحبتی ندارم، ولی کسانی که داخل استادیوم بودند می توانند شهادت بدهند که کدام نیمکت شلوغ کاری می کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3090

به "مربی پرسپولیس حریف را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پرسپولیس حریف را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید