شرایط بیرانوند نگران کننده شد

به گزارش مجله نماشو، علیرضا بیرانوند در جریان بازی ایران و انگلیس با برخوردی که با مجید حسینی داشت از ناحیه بینی دچار شکستگی شد و نتوانست در بازی با ولز هم تیم ملی را همراهی کند. هرچند اگر تصمیم با خود این دروازه بان بود، او در این مسابقه به میدان می رفت، ولی قوانین فیفا مانع این اتفاق شد. اما علی بیرو دو روز قبل از مسابقه با آمریکا بدون ماسک در تمرین تیم ملی شرکت کرد تا خیال همه بابت وضعیتش راحت گردد.

شرایط بیرانوند نگران کننده شد

جالب اینکه این دروازه بان روز قبل مسابقه با ماسکی که روی صورتش داشت به محل تمرین آمد تا مجدد حضور او در ملاقات با آمریکا در هاله ای از ابهام قرار گیرد، از این جهت که شاید دوباره فیفا اجازه بازی به او را در بازی آخر مرحله گروهی ندهد. اما شماره یک تیم ملی این بازی را با سلامت و بدون ماسک به سرانجام رساند. در این میان کادر پزشکی پرسپولیس هم مدام با این بازیکن در تماس بودند تا شرایطش را جویا شوند. تا اینکه دیروز بیرانوند درکنار دیگر ملی پوشان در تمرین پرسپولیس حاضر شد و کادر پزشکی این تیم هم شرایط او را به طور دقیق مورد آنالیز قرار داد و خواست که با ماسک تمرین کند.

شرایط بینی بیرانوند به شکلی است که با کوچک ترین برخورد او با درد شدید روبرو می گردد و درد می کشد. این برخورد اگر شدیدتر باشد قطعا برای دروازه بان پرسپولیس بسیار خطرناک خواهد بود. در این شرایط ممکن است بیرانوند مجبور گردد بینی خود را به تیغ جراحی بسپارد. اتفاقی که باید رخ دهد، اما زمان آن برای مربیان پرسپولیس اهمیت زیادی دارد. آنچه تعیین است بیرانوند باید بااحتیاط و درواقع با ماسک تمرینات خود را انجام دهد. او قطعا تا قبل از دربی که تاریخ آن 29 آذرماه است، بینی اش را جراحی نخواهد کرد. بعد از این مسابقه پرسپولیس ملاقات با پیکان را پیش رو دارد که در ظاهر خیلی نمی تواند حساس باشد، اما دو بازی سرانجامی سرخپوشان با گل گهر و نساجی است.

احمد گوهری هم نشان داده دروازه بان چندان مطمئنی نیست که گل محمدی بخواهد در سه بازی بعد از دربی به او اعتماد کند و این مساله کار را سخت می نماید. از طرفی اگر بیرانوند بعد از مصاف با استقلال عمل نکند باید خطرات احتمالی را تا سرانجام فصل به جان بخرد که چندان نمی تواند کار منطقی باشد. به هر صورت بیرانوند دغدغه اصلی مربیان تبدیل شده است که باید دید درنهایت گل محمدی برترین زمان را برای عمل جراحی دروازه بان اصلی تیمش چه زمانی می داند. مسلما اگر بیرو بینی اش را به تیغ جراحی بسپارد حداقل سه هفته تا یک ماه نمی تواند برای پرسپولیس به میدان رود.

البته ناگفته نماند که گوهری در بازی های محبت آمیز اخیر پرسپولیس عملکرد چندان بدی از خود ارائه نداد، اما قطعا شرایط بازی های لیگ برتر فرق می نماید. او در فصل گذشته بازی های کمی برای پرسپولیس انجام نداد، اما یکی، دو اشتباه مسلم داشت. با این حال گل محمدی رضایت داد که گوهری سرخپوش بماند.

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 16 آذر 1401 بروزرسانی: 16 آذر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5169

به "شرایط بیرانوند نگران کننده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط بیرانوند نگران کننده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید