سلامتی و پزشکی

با ویزای skilled Trade کانادا به ایده آل های زندگی تان برسید

یکی از کشور هایی که در یک دهه اخیر مورد توجه بسیاری از افراد و ایرانیان برای مهاجرت قرار گرفته است، کانادا می باشد. این کشور هم از نظر وضعیت معیشت و هم تحصیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

22 آذر 1398

نورپاشی شبانه درختان اصفهان

عاطفه علیان- اصفهان - خبرنگار: 3 سال می گردد نورپاشی شبانه بر درختان اصفهان بر سر زبان ها افتاده است. درختانی که شب ها هم با رنگ های بنفش، قرمز، سبز و آبی آذین بندی شده اند تا با چهره ای نامتعارف، بار تاریکی شب را هم به دوش بکشند.

20 آذر 1398

شناسایی 7387 کودک مشکوک به تنبلی چشم در استان کرمان

طرح غربالگری تنبلی چشم در بچه ها 3 تا 6 سال همزمان با سراسر کشور در استان کرمان با حضور مدیرکل بهزیستی استان کرمان و کارشناسان تخصصی مربوطه در مهد کودک مروارید کرمان شروع شد.

19 آذر 1398

کاهش بیش از 5 هزار نفر اشتغال در بخش صنعت نسبت به سال گذشته

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: در بخش صنعت حدود پنج هزار و 100 نفر کاهش اشتغال، در بخش کشاورزی 25 هزار و 900 نفر افزایش اشتغال و در بخش خدمات حدود 30 هزار نفر افزایش نسبت به انتهای سال 97 داریم.

18 آذر 1398

چیز هایی در نروژ که احتمالاً برایتان جالب است

خبرنگاران: در این مطلب تجارب ورونیکا را از هفت سال زندگی در نروژ را خواهید خواند. در این سال ها، چیز های زیادی از زندگی او تغییر نموده است. از لباس هایی که می پوشد تا تعطیلات سال و کار کردنش. بعضی از این تغییرات به دلیل فرهنگ این کشور و به صورت طبیعی رخ داده،...

18 آذر 1398

چگونه تاریخ تولدمان را تغییر دهیم؟

تغییر تاریخ تولد شناسنامه ای نیازمند طی کردن روند قانونی و مشخصی است.

17 آذر 1398

زندگی دوریس لسینگ، نویسنده بزرگ برنده جایزه نوبل

دوریس لسینگ، نویسنده مشهور انگلیسی در کرمانشاه به جهان آمده است. مادرش پرستار و پدرش افسری از تشکیلات استعماری انگلیس به نام آلفرد کوک تایلور بود که در جنگ جهانی اول یک پایش را از دست داده و از دیدن صحنه های دلخراش جنگ به افسردگی روانی سختی گرفتارشده...

15 آذر 1398

نکات سفر به ویتنام

رانندگی مردم در ویتنام بسیار بد و خطرناک است و دیدن صحنه تصادف و افراد مجروح که روی زمین افتاده اند در این کشور امری عادی محسوب می گردد. هنگام عبور از خیابان بسیار مراقب باشید و اجازه بدهید ابتدا ماشین ها عبور نمایند زیرا آنها اجازه نخواهند داد شما عبور...

7 آذر 1398

برپایی حراج تهران و جشن تولد کامبیز درمبخش، جای کلانتری خالی است

به گزارش خبرنگاران، این هفته، هفته غم انگیزی برای هنرهای تجسمی کشور بود. پرویز کلانتری، هنرمند پیشکسوت هنرهای تجسمی که یک پای ثابت گالری گردی های آدینه ها و افتتاحیه ها بود، 31 اردیبهشت ماه درگذشت و بسیاری از نمایشگاه های این هفته به یاد این هنرمند افتتاح...

5 آذر 1398

ساخت گلدان های زیست تخریب پذیر در دانشگاه امیرکبیر

محققان یکی از شرکت های مستقر در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر به فرمولاسیون تولید گلدان های زیست تخریب پذیر دست یافتند که کاشت آنها به همراه نهال در خاک موجب تولید مواد مغذی مناسب برای رشد گیاهان می شود.

5 آذر 1398

ارائه مصوبه برطرف انحصار آموزش زبان انگلیسی توسط مجلس اشتباه بود

حاجی بابایی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر برطرف انحصار آموزش زبان گفت: ارائه آن از سوی مجلس اشتباه بود و این امر کار پژوهشی احتیاج دارد.

25 آبان 1398

مراقب گفتگوها و رفتارهایمان جلوی بچه ها باشیم

یک روانپزشک و متخصص اعصاب و روان اظهار کرد: همه رفتارها، کنش ها و اتفاقاتی که رخ می دهد شخصیت اولیه کودک را می سازند و این از همان دوران حاملگی آغاز می گردد و وقتی کودک به جهان می آید همه این پایه ریزیها انجام می گردد.

25 آبان 1398

مکمل غذایی نوزادان عصر آهن

شواهد تازه به دست آمده نشان می دهد که نوزادان دوران ماقبل تاریخ در بیش از 3 هزار سال قبل با شیر حیوانات که در بطری ریخته شده بود، تغذیه می کردند.

15 آبان 1398

دانشگاه علوم پزشکی اهواز از دانش آموختگان دعوت به همکاری کرد

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به منظور تکمیل کادر درمانی خود، از دانش آموختگان دانشگاهی دعوت به همکاری کرد.

13 آبان 1398

توضیحات ظریف درباره بیماری تخت روانچی ، اروپا تعهدات را انجام ندهد اقدامات بعدی را انجام می دهیم

وزیر خارجه کشورمان تاکید نمود: اگر اروپایی ها تعهدات خود را انجام ندهند، ما اقدامات بعدی را انجام می دهیم.

6 آبان 1398

پرچمدار ایران در ایتالیا خواهم بود

به گزارش خبرنگاران فارنچسکو مورانیو شهردار شهر مونته سیلوانو ایتالیا عصر سه شنبه به دعوت مهدی عبوری شهرداری ساری، به همراه هیات همراه در عمارت شهرداری حضور یافت و پیرامون مسائل و مشترکات فرهنگی و تاریخی دو شهر و برقراری روابط بین دو شهر تبادل نظر کردند.

3 آبان 1398

قطره چشمی حاوی نانوذرات ویتامین A ساخته شد

نانوذرات حاوی ویتامین A. به صورت یک قطره چشم ساخته شده که می تواند برای برطرف خشکی چشم مورد استفاده قرار گیرد.

30 مهر 1398

یک بام و دو هوای مرغ در سیستان و بلوچستان

طی روزهای اخیر صنعت مرغداری در سیستان و بلوچستان دچار مسائلی شده و دود این مسائل به چشم مردم و مرغداران رفته است.

27 مهر 1398

تجربه حس آرامش در هتل های لوکس شانگهای

شانگهای یکی از جذاب ترین شهرهای کشور چین است که هر توریستی می تواند خود را با این شهر مطابقت دهد. گردش در این شهر، حتی اگر شما زبان چینی را بلد نباشید نیز سخت نیست چرا که زبان انگلیسی در این شهر توسط درصد زیادی از مردم صحبت می گردد. در این شهر حتی نیازی به...

19 مهر 1398

کوشش پادشاهی عمان برای تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت

رئیس هیئت مدیره گروه بین المللی سیرابیس کشور عمان گفت: پادشاهی کشور عمان درصدد تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت است.

18 مهر 1398
تعداد: (65)