مطهری: به خاطر استقلال پیشنهاد پرسپولیس را ردکردم

به گزارش مجله نماشو، مهاجم استقلال می گوید به خاطر استقلال پیشنهاد پرسپولیس را رد نموده است.

مطهری: به خاطر استقلال پیشنهاد پرسپولیس را ردکردم

به گزارش خبرنگاران، برنامه ویژه نوروز شبکه یک سیما در ادامه دعوت از بازیکنان پیروز سال 98 شب گذشته ارسلان مطهری را انتخاب کرد. مطهری در ابتدا درباره شادی گلش با گیتار گفت: طرفداران دعا نمایند من همواره بزنم و برای شادی دل آنها می زنم. من ادای گیتار زدن را در می آورم و خداراشکر به دل طرفداران نشسته است.

وی درباره کرونا گفت: دکتر و تب سنج سر تمرین استقلال آوردند. حالا ما نمی دانیم چه می گردد و برنامه خاصی نداریم تمرینات تعطیل است. پرسپولیس و سپاهان تمرین داشتند اما تعطیل کردند ما هم تعطیل هستیم تا شرایط معین گردد.

مهاجم استقلال درباره شرایط اقتصادی این روزهای تیمش هم گفت: همه تیم ها به جز دو سه تیم مشکل اقتصادی دارند. امیدوارم این مشکل هم برطرف گردد چون ما برای سلامتی مان بازی نمی کنیم برای درآمد بازی می کنیم. عشقی که داریم و غیرتمان جدا است اما پولی که می گیریم تنها درآمدمان است. اکنون شرایط خیلی سخت است.

مطهری در بخش دیگری از صحبت هایش در خصوص پیشنهاد پرسپولیس گفت: چهار پنج سالی شد که گفتم استقلالی هستم. زمان آقای علی دایی بود که من در نفت بودم پرسپولیس لطف کرد پیشنهاد داد و دلم خواست بگویم استقلالی ام. حس باحالی بود و دیدم چه بازتاب قشنگی داشت و فهمیدم طرفداران انرژی مثبت دارند. حرفه ای اش این است که اصلا نگوییم به کدام تیم علاقه داریم اما اینطور قشنگ تر است. شاید هم نمی شد اما وقتی شد خیلی قشنگ بود.

او در خصوص پیشنهاد اقتصادی پرسپولیس گفت: پیشنهاد پرسپولیس خوب بود. آن زمان من پیشنهادی از استقلال نداشتم. بعد از آن قدری اوضاع بهتر شد و من به ذوب آهن رفتم و خداراشکر اتفاقات خوبی برای من افتاد و جهت بازتر شد.

  • رئیس هیئت مدیره استقلال در بیمارستان بستری شد

مهاجم استقلال در خصوص عملکرد فوق العاده اش در این تیم هم گفت: خداراشکر می کنم. خودم فکر نمی کردم اینطوری گردد اما گفتم داخل زمین می روم و تا جایی که بگردد می دوم. از فرهاد مجیدی تشکر می کنم، از مدیران استقلال و بچه ها که خیلی به من یاری کردند. هم تیمی هایم اگر نبودند من نمی توانستم خیلی خوب کار کنم. من چیزی برای از دست دادن نداشتم به چیزی که می خواستم رسیدم و باید در جایگاهی که هستم بهترین باشم.

او در پاسخ به این که یعنی آرزوی تیم ملی را نداری، گفت: صد در صد دارم. آرزو نمی گردد گفت، هدف است و هدف من این است که پلن به پلن جلو بروم و هر بازی برایم خیلی مهم است و طرفداران منتظرند که در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشی و اینگونه به تیم ملی هم می رسی.

مطهری درباره ترس از کرونا بیان نمود: خیلی از کرونا نمی ترسم. این دستکش ها را اینجا دست کردم و مدیر برنامه ام مدام اسپری دستش است و اسپری می زند.

مهاجم استقلال درباره اینکه در بازی با گل گهر با داور دست نداد، شرح داد: نمی گردد با کسی دست داد. استرس ندارم ولی مراعات می کنم. همه دست ندادند داورها هم نمی خواستند دست بدهند و من هم مشت زدم.

  • معرفی دو عضو جدید هیات مدیره استقلال

مطهری که 19 اسفند تولدش بوده، درباره بهترین کادویش گفت: یک انگشتر گرفتم که خیلی قیمتی نبود اما از شخصی گرفتم که خیلی برایم عزیز بود. طرف پسر بود.

زننده هرد دوگل استقلال در دربی در خصوص دعوت به تیم ملی در زمان کارلوس کی روش هم گفت: من دعوت شدم اما نرفتم چون ما بازی آسیایی داشتیم و با الاهلی امارات بازی داشتیم و اگر می بردیم جزو 4 تا می رفتیم. دو روز بعد تیم ملی با ترکمنستان بازی داشت و تایم اردو رفتن نداشتم. قرار بود کسانی که بازی های حذفی و آسیایی داشتند، دیرتر با لژیونرها بروند ما هم بازی آسیایی داشتیم و بعد از آن نمی دانم چه اتفاقی افتاد.

مهاجم استقلال درباره شرایط دربی درغیاب شیخ دیاباته و گل هایی که زد، گفت: خداراشکر. جو دربی با همه بازی ها فرق می نماید. بازی آسیایی، حذفی، لیگ و... بازیکنان استقلال و پرسپولیس دوست دارند 10 بازی دربی با هم بنمایند و 10 بار بهم بخورند. گل اول را که زدم همه چیزها از کودکی به یادم آمد. زمانی که بازی را نگاه می کردم و می گفتم وای الان این بازیکن گل می زند و به سقف می چسبیدیم. اگر می باختیم تا دو سه روز خودمان نبودیم. گل دوم هم اوجش بود. ای کاش با برد تمام می شد اما خداراشکر امتیازات تقسیم شد. هیچ هواداری ناراحت نشد و ما از اینکه بازی برده را مساوی کردیم بیشتر ناراحت شدیم.

مطهری درباره بامزه ترین بازیکن استقلال گفت: محمد دانشگر و روزبه چشمی. قیافه روزبه غلط انداز است اما کافی است به شما سلام کند تا خنده تان بگیرد. علی بیرانوند هم اینطوری است.

وی بهترین هم اتاقی را شاهین طاهرخانی معرفی کرد و درباره خوش گذران ترین بازیکن استقلال گفت: محمد دانشگر.

  • پای یک زن در پرونده فوتبالی بازیکن استقلال

ترسوترین بازیکن استقلال به نظر مطهری روزبه چشمی است: همه چیزهایی که به او نمی خورد هست!

او دعوایی ترین بازیکن استقلال را محمد دانشگر دانست و درباره بازیکنی که از همه بیشتر سفر می رود، گفت: این را نمی دانم و تایم زیادی نیست که با بچه ها هستم. فکر کنم میلاد زکی پور باشد که مدام به شمال می رود و می آید اما حالا تهران است.

مطهری درباره الگوی ورزشی اش گفت: سوارز است گازش را نیستم اما جنگندگی اش را دوست دارم و می خواهم مثل او باشم.

مهاجم استقلال درباره خوشحالی بعد از گل نیز شرح داد: من فیلمی را خیلی دوست داشتم. فیلم دسپرادو که شخصیت آرامی داشت اما به موقع وحشتناک می شد. گیتار را از آنجا یادم ماند. در ذوب آهن هم چند بار زدم اما زیاد نزدم. از این طرف وقتی به استقلال آمدم گفتم چه کنم؟ دیدم این می تواند خیلی خوب باشد. روز دربی مرا نشان ندادند اما خداراشکر.

وی درباره تشابه خوشحالی اش با گریزمان گفت: من 7، 8 سال شاید هم 10 سال پیش بود که خوشحالی های بعد از گل را می دیدم و این خوشحالی خیلی به دلم نشست، چون آن شخص خیلی قشنگ این کار را انجام داد. نمی دانم که چطور در ذوب این حرکت را زدم اما یک جایی می خواستم این کار را بکنم و دیدم که اگر اینجا انجام دهم خیلی باحال می گردد.

  • گل جهانبخش سومین گل برتر فصل جاری لیگ فوتبال انگلیس
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 965

به "مطهری: به خاطر استقلال پیشنهاد پرسپولیس را ردکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: به خاطر استقلال پیشنهاد پرسپولیس را ردکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید