پریسا عرب برای سومین سال متوالی قهرمان دو نیمه ماراتن هرمز شد

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران/هرمزگان سومین دوره مسابقات دو نیمه ماراتن بانوان جام هرمز با قهرمانی پریسا عرب به انتها رسید.

پریسا عرب برای سومین سال متوالی قهرمان دو نیمه ماراتن هرمز شد

صبح امروز سومین دوره دو نیمه ماراتن جام هرمز با شرکت 15 دونده برتر کشور , و مسافت 22 کیلومتر در جزیره هرمز برگزار و در سرانجام پریسا عرب همچون سه دوره گذشته به مقام قهرمانی رسید.

در این دوره از مسابقات پریسا عرب از استان تهران با زمان یک ساعت و 25 دقیقه و 12 ثانیه به مقام نخست دست یافت و فاطمه میریان از استان اصفهان با زمان یک ساعت و 35 دقیقه و 53 ثانیه و فاطمه سرشتی از استان تهران با زمان یک ساعت و 36 دقیقه و 37 ثانیه به ترتیب دوم و سوم شدند.

به برترین های مسابقه نیمه ماراتن بانوان نیز به ترتیب نفر اول 140 میلیون ریال، نفر دوم 100 میلیون ریال، نفر سوم 70 میلیون ریال، نفر چهارم 30 میلیون ریال، نفر پمجم 20 میلیون ریال و نفر ششم 10 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد

همچنین به 20 دونده بخش ماراتن که در محدوده زمانی 3:30:00 ساعت و 10 دونده نیمه ماراتن که در محدوده زمانی 1:30:00 ساعت از خصو سرانجام عبور نماینده، جایزه 2.5 میلیون ریالی اهدا می گردد.

لازم به یادآوری است، این رقابت ها برای ششمین سال متوالی است که با عنوان ماراتن و سومین دوره پیاپی با عنوان نیمه ماراتن جام هرمز و با حمایت اقتصادی شرکت بناگستر کرانه، تنها حامی اقتصادی رسمی این مسابقات در استان هرمزگان سبرگزار می شد.

در همین خصوص نائب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی کشور در گفت و گو با خبرنگاران، اضافه نمود: خوشبختانه این دوره از مسابقات از سطح کیفی مناسبی برخوردار بود.

پریسا بهزادی با اشاره به اینکه هرساله بر کیفیت این مسابقات اضافه نموده می گردد، اظهار کرد: در تلاشیم در سال های آینده در رشته دو استقامتی و صحرانوردی تمرکز بیشتری داشته و با حضور سجاد مرادی یکی از بهترین دونده های استقامت آسیا بتوانیم سطح این رشته از دوومیدانی را در سطح بانوان ارتقا بخشیم.

وی در سرانجام از مسئولان استان هرمزگان جهت میزبانی و حمایت از ورزش دوومیدانی تقدیر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4014

به "پریسا عرب برای سومین سال متوالی قهرمان دو نیمه ماراتن هرمز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پریسا عرب برای سومین سال متوالی قهرمان دو نیمه ماراتن هرمز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید