پیروانی: هند شرایط میزبانی لیگ قهرمانان را ندارد، بله، واکسن زدیم اما واکسن عشق و تعصب

به گزارش مجله نماشو، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از الان می گویم که شرایط در هند زمین تمرینی و رفت و آمد خوب نیست. به نظرم روزهای سختی را در پیش داریم.

پیروانی: هند شرایط میزبانی لیگ قهرمانان را ندارد، بله، واکسن زدیم اما واکسن عشق و تعصب

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره شرایط پرسپولیس و همچنین تأخیر چند ساعته سفر به هند گفت: سالی که نکوست از بهارش پیداست. مسائل و تأخیراتی که پیش آمد تمرکز و برنامه کادرفنی را دچار خلل نموده است. شاید حالا بعضی دوستان بگویند این تأخییر فقط چند ساعت بوده است. من فکر می کنم باید برنامه ریزی بهتر می شد. هند به نظرم شرایط میزبانی را ندارد. الان می گویم که شرایط زمین تمرینی و رفت و آمد خوب نیست. به نظرم روزهای سختی را در پیش داریم.

وی اضافه کرد: در بحث فنی تیم، کادر فنی و بازیکنان خوبی داریم و در بحث فنی خوب هستیم، اما در بیرون از زمین اتفاقات سختی پیش روی مان است. باید کوشش کنیم تا بر همه مسائل غلبه کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصیرح کرد: سخت است اما هدف مان این است کسی آسیبی نبیند و همه دست به دست هم بدهیم اتفاقات خوبی رقم بخورد. طرفداران منتظر قهرمانی هستند، ان شاءالله از راه دور دعا نمایند و انرژی مثبت بدهند. امیدواریم شرایط کرونایی هم بهتر و طرفداران با شرایط ایده آل مقابل تلویزیون بنشینند و پیروزی پرسپولیس را ببینند.

پیروانی در واکنش به این موضوع که عده ای در فضای مجازی بحثی درباره واکسن زدن بازیکنان پرسپولیس مطرح نموده اند، گفت: بله ما واکسن زدیم، البته سال هاست واکسن زدیم اما واکسن عشق، تعصب و قهرمانی زده ایم. اگر خیلی از دوستان نمی دانند، بدانند این واکسن هم جایی نیست و باید بیایند و لباس پرسپولیس را بپوشند و لوگوی پرسپولیس را داشته باشد تا با تعصب بالا قهرمانی را بیاورند. مطمئن باشید این واکسن تأثیر زیادی دارد. باز هم می گویم اگر راجب به پرسپولیس صحبت می نمایند، اخلاف و ادب را رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3117

به "پیروانی: هند شرایط میزبانی لیگ قهرمانان را ندارد، بله، واکسن زدیم اما واکسن عشق و تعصب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: هند شرایط میزبانی لیگ قهرمانان را ندارد، بله، واکسن زدیم اما واکسن عشق و تعصب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید