کار محمود فکری و نساجی به مراجع قضایی کشیده شد

به گزارش مجله نماشو، تهران (پانا) - باشگاه نساجی مازندران با صدور بیانیه ای اعلام نمود که از محمود فکری سرمربی جدید استقلال شکایت خواهد نمود.

کار محمود فکری و نساجی به مراجع قضایی کشیده شد

به گزارش روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، در پی ادعاهای دروغین محمود فکری و اتهاماتی که درخصوص انتشار تصویر قراردادش از سوی باشگاه نساجی به مدیران این باشگاه وارد نموده است، بدین وسیله باشگاه نساجی نسبت به این اتهامات زشت و ناروای فکری در مراجع قضایی شکایت و حیثیت این باشگاه را اعاده خواهد نمود.

باشگاه نساجی همیشه نسبت به حفظ اخلاق حرفه ای کوشا بوده و هیچ گونه قرارداد و جزئیات آن را در اختیار کسی قرار نخواهد داد. این قرارداد نزد محمود فکری نیز قرار داشت و اطرافیانش از آن کاملاً اطلاع داشتند.

متاسفانه این روزها فکری با ادعاهای عجیب و کذب، در حال باختن مکرر اصول اخلاقی است و با فرافکنی هایی اینچنینی قصد تطهیر غیرحرفه ای گری ها و بی اخلاقی هایش را دارد.

ضمن اینکه طرفداران باشگاه عظیم، ریشه دار و 60 و اندی ساله نساجی مازندران، آنقدر زبانزد اخلاق و ادب هستند که دست به چنین کارهایی نزنند و بدون شک این حواشی، بازی های جدیدی از سوی فکری و نزدیکانش برای مظلوم نمایی و همچنین قرار دادن طرفداران فهیم باشگاه استقلال تهران مقابل طرفداران خونگرم و شکیبا باشگاه نساجی است.

جا دارد اشاره گردد در چند ماه اخیر فکری با باشگاه های دیگری هم مذاکرات مخفیانه ای داشت و اگر بند غرامت در قراردادش وجود نداشت، زودتر از این ها نساجی را ترک می کرد. ناراحتی وی از رفتار شتاب زده و ذوق و شوقی بود که برای پیوستن به نساجی و حضور در لیگ برتر داشت و این فرصت آنقدر برای او غیرمنتظره و مسرت بخش بود که هر چقدر مبلغ غرامت درشت تر بود، بازهم توجهی به آن نمی کرد.

مجدداً در پی حرف های دور از معرفتِ فکری باید اشاره گردد که اگر فکری از اعتبار، صندلی و آبروی فوتبالی نساجی بهره مند نمی شد، حالا حالاها باید در لیگ یک مشغول عوض کردن تیم هایش بود و خواب رسیدن به استقلال را هم نمی توانست ببیند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1311

به "کار محمود فکری و نساجی به مراجع قضایی کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار محمود فکری و نساجی به مراجع قضایی کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید