کاهش زمان صدور کارت سوخت

به گزارش مجله نماشو، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از ابطال کارت های سوخت صادر شده و موجود در پست پس از گذشت 6 ماه اطلاع داد و گفت: در حال حاضر زمان صدور کارت های سوخت کاهش یافته است.

کاهش زمان صدور کارت سوخت

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، فاطمه کاهی با اشاره به زمان صدور کارت سوخت گفت: این فرآیند به روز شده و به محض اینکه فرد درخواست خود را در پلیس +10 ثبت می نماید 20 روز زمان فرآیند صدور کارت طول می کشد که شامل راستی آزمایی ناجا، راستی آزمایی شرکت ملی پخش، شخصی سازی اطلاعات کارت سوخت و در نهایت، پاکت گذاری کارت است و تا زمانی که کارت تحویل اداره پست می گردد حدودا 20 روز زمان می برد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر صدور کارت سوخت به روز است و به محض اینکه مالکان خودرو در خواست خود را ثبت می نمایند، می توانند به سامانه WWW.EPOLICE.IR مراجعه و فرآیند را مشاهده نمایند، ادامه داد: در این سامانه تمام مراحل صدور کارت سوخت درج شده و زمانی که کارت صادر می گردد مالک خودرو می تواند پس از صدور کارت سوخت و معین بارکد پستی آن در سایت مذکور با مراجعه به باجه پستی تعیین و به همراه مدارک مورد احتیاج، نسبت به دریافت کارت خود اقدام کند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه مالکان خودرو پس از گذشت یک هفته از ثبت درخواست خود می توانند با مراجعه به سامانه مذکور فرآیند صدور کارت را به طور کامل مشاهده نمایند، گفت: تمام کارت هایی که از سال های قبل تا 6 ماه اخیر در اداره پست قرار داشته، معین تکلیف شده، اما از این به بعد کارت هایی که بیش از 6 ماه در باجه معطله باقی می ماند، ابطال می گردد لذا از هموطنان تقاضا داریم که نسبت به دریافت کارت های صادر شده اقدام نمایند.

لازم به ذکر است از سال 98، بازگشت کارت سوخت کلید خورد و خاتمه در آبان همان سال بنزین دوباره سهمیه بندی شد. با این حال به علت درخواست های بالا، تا پیش از این، صدور کارت سوخت چند ماه زمان می برد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2249

به "کاهش زمان صدور کارت سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش زمان صدور کارت سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید