گلایه مسجد جامعی از افزایش آلودگی صوتی پل صدر

به گزارش مجله نماشو، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از آلودگی صوتی و بصری پل صدر برای سکنه اطراف آن گلایه کرد.

گلایه مسجد جامعی از افزایش آلودگی صوتی پل صدر

به گزارش خبرنگاران، احمد مسجد جامعی صبح امروز در تذکر پیش ازدستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به جانباختن تعدادی از شهروندان در ارتفاعات شمالی تهران گفت: جا دارد درگذشت تعدادی از شهروندانمان از جمله دکتر فاطمی از سردبیران قدیمی خبرگزاری خبرنگاران را تسلیت بگویم.

وی با اشاره به نامه اعتراضی ساکنان مجاور پل صدر گفت: پل صدر به خصوص در طبقه دوم مسائل عدیده صوتی و دیداری ایجاد نموده که تضییع نماینده حقوق شهروندی است.

مسجد جامعی با تاکید بر اینکه شهرداری در آن موقع اظهار داشت که میتوان با نصب پنل های عایق صدا، تاحدود 90 درصد آلودگی صوتی را کاهش دهد اما تا این حد سر و صداها کم نشد، اضافه نمود: حالا بسیاری از این پنل ها به سرقت رفته و میزان صدا به شدت افزایش یافته است بگونه ای که سکنه اطراف نامه ای را به وسیله حجت السلام ابوترابی امام آدینه تهران نوشته اند تا مسائلشان حل گردد.

وی اضافه نمود: ضروری است شهرداری تهران نسبت به ارائه راهکارهای جایگزین برای کاهش آلودگی صوتی در این جهت اقدام نمایند که در این مورد به شهرداری تذکر می دهم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1479

به "گلایه مسجد جامعی از افزایش آلودگی صوتی پل صدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه مسجد جامعی از افزایش آلودگی صوتی پل صدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید