8 وزنه بردار نوجوان به رقابت های جهانی اعزام می شوند

به گزارش مجله نماشو، سرمربی تیم وزنه برداری نوجوانان کشورمان اسامی 8 وزنه بردار اصلی و 2 وزنه بردار جایگزین را برای مسابقات قهرمانی سال 2016 نوجوانان جهان در پنانگ مالزی تعیین کرد.

8 وزنه بردار نوجوان به رقابت های جهانی اعزام می شوند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در خصوص اعلام 8 وزنه بردار اعزامی به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان، گفت: با برنامه ریزی اکبرخورشیدی و علی امینی فر مربیان تیم ملی با 10 وزنه بردار در مسابقات جهانی و آسیایی حاضر می شود. برهمین اساس لیست اسامی 8 وزنه بردار اصلی و 2 وزنه بردار جایگزین را به فدراسیون جهانی ارسال کردیم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان با اعلام لیست نفرات حاضر در مسابقات جهانی گفت: تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران با 8 وزنه بردار در رقابت های قهرمانی جهان حاضر می شود که در میان نیز مهدی پاپی و امیر رضا عسگری دون نفرات جایگزین هستند.

برخواه در خصوص برگزاری رقابت های ششمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان جهان، تاکید کرد: از روز شنبه 22اکتبر، اول آبان درگروه A از ساعت 14 به وقت محلی و 9:30 صبح به وقت تهران با رقابت اسحاق ذعاب و حسین سلطانی دو وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم آغاز می شود.

تقی آقازاده و احمد احمد نژاد وزنه برداران دسته 77 کیلوگرم نیز یکشنبه 23اکتبر، 2آبان درگروهA از ساعت16:30 به وقت محلی و 12ظهر به وقت تهران به روی تخته خواهند رفت.

محمد موئدی دردسته 85 کیلوگرم روز دوشنبه 24اکتبر، 3 آبان درگروه A از ساعت 14 به وقت محلی و 9:30 صبح به وقت تهران با حریفان خود رقابت می کند.

علیرضا لطفی در دسته 94 کیلوگرم، سه شنبه 25اکتبر 4 آبان درگروه A از ساعت 10 به وقت محلی و 5:30 صبح به وقت تهران به روی تخته می رود.

همچنین در آخرین روز سه شنبه 25اکتبر، 4آبان رقابتهای دسته 94+ کیلوگرم با حضور محمدرضا روشنی و علی داودی هم درگروه A از ساعت 15 به وقت محلی و 10:30به وقت تهران انجام می شود.

سرمربی تیم وزنه برداری نوجوانان در سرانجام اردوهای یکسال اخیر ملی پوشان این رده سنی را این گونه ارزیابی کرد: یک سال اخیر 35 وزنه بردار نوجوانان را به اردو دعوت کردیم. تمرینات مداوم و مستمر تیم ملی پس از ماه مبارک رمضان استارت خورد. به دلیل نزدیکی مسابقات جهانی و آسیایی رده سنی نوجوانان نفرات حاضر در اردو تمرینات سخت و فشرده را در این مدت تحمل کردند که در طول یک هفته 13 جلسه تمرین سنگین داشتیم.

روز27 مهر جلسه هیئت اجرایی و 28 مهر کنگره فدراسیون جهانی وزنه برداری برگزار می شود.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 13 دی 1398 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 680

به "8 وزنه بردار نوجوان به رقابت های جهانی اعزام می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 وزنه بردار نوجوان به رقابت های جهانی اعزام می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید