آپارتمان متری زیر 10 میلیون تومان در کدام مناطق پایتخت یافت می گردد

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران: بازار آپارتمان های مسکونی در دو منطقه مصرفی و نسبتا پرتقاضا واقع در نیمه جنوبی تهران به لحاظ میزان عرضه، مختصات رکودی ندارد و طیف متنوعی از آپارتمان ها با قیمت مناسب همین حالا در این بخش از بازار قابل معامله است.

آپارتمان متری زیر 10 میلیون تومان در کدام مناطق پایتخت یافت می گردد

جهت دریافت خدمات نوسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، مناطق 9 و 10 تهران را می توان در زمره 10 منطقه پرمعامله تهران دسته بندی کرد، چراکه بخش زیادی از تقاضای مصرفی خرید مسکن به دو دلیل به این مناطق رجوع می نماید. دلیل اول غلبه بافت مسکونی در مناطق مذکور است که سبب شده این مناطق در مقایسه با نواحی قیمت مناسب دیگری همچون مناطق 11 و 12 از نگاه تقاضای مصرفی مناسب تر ارزیابی گردد. علت دوم نیز دسترسی مطلوب بزرگراهی در این مناطق است که جریان آمد و شد با خودرو را نسبت به بعضی دیگر از مناطق نیمه جنوبی از جمله دو منطقه ای که نام برده شد، سهل تر نموده است. افزون بر این، وجود بافت فرسوده متراکم در دو منطقه مذکور سبب شده ساخت و ساز آپارتمان های نقلی در این مناطق نسبتا پرتعداد باشد و در نتیجه، میانگین متراژ عرضه در این بخش از بازار تناسب بیشتری با جنس تقاضای مصرفی مسکن دارد. نگاهی به موتورهای جست وجوی معتبر ملکی نشان می دهد یافتن آپارتمان های قیمت مناسب با قیمت های زیر 10 میلیون تومان به ازای هر مترمربع در این بخش از بازار کار دشواری نیست. البته شرایط سنی ابنیه ای که واحدهای آنها در این محدوده قیمتی واقع شده است متفاوت است و از سه چهار ساله تا بیش از 20 ساله را شامل می گردد. در جدول زیر قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان های تا 600 میلیون تومانی واقع در مناطق 9 و 10 گردآوری شده است که نشان می دهد میزان عرضه در این بخش از بازار، آن طور که واسطه ها نیز اذعان می نمایند، پرتعداد است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4032

به "آپارتمان متری زیر 10 میلیون تومان در کدام مناطق پایتخت یافت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان متری زیر 10 میلیون تومان در کدام مناطق پایتخت یافت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید