از احضارم به کمیته اخلاق خوشحالم، چرا تاج توهین به مراپیگیری نکرد؟

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی در مورد گلایه چند باشگاه مبنی بر فشردگی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران گفت: فشردگی برای همه تیم ها است. اگر برای چند تیم باشد گلایه قابل قبول است ولی وقتی برای همه است گلایه کمتر است. باتوجه به اینکه امکانات لازم را برای زمین تمرین و رفت و آمد نداریم، یک مقدار شاید بازیکنان تحت فشار باشند. اگر زیرساختها آماده گردد و دستگاه های ریکاوری باشد و به آن سمت برویم، مسائل کمتر می گردد.

از احضارم به کمیته اخلاق خوشحالم، چرا تاج توهین به مراپیگیری نکرد؟

وی ادامه داد: شما ببینید یحیی گل محمدی هم از زمین مسابقه گلایه نموده و حق هم دارد. اگر رباط بازیکنی که یک میلیارد قیمت دارد پاره گردد مربی باید چه کار کند. در یک بخش از فشردگی مسابقات حق با سازمان لیگ است ولی یک بخش هم مسائل مربیان و باشگاه ها است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه از نتایج تیمش در دو هفته گذشته رضایت ندارد، تاکید نمود: با این حال از نوع بازی تیم راضی هستم. بالاخره مردم دارند همه چیز را می بینند و نمی خواهم راجع به آن صحبت کنم. خرسندم بازی های خوبی انجام می دهیم و همه لذت می برند. آمار بازی ما با پارس جنوبی را ببینید که آمار خوبی بود.

قلعه نویی با اشاره به اتفاقات بازی با پارس جنوبی یادآور شد: در این مسابقه هم گل ما سالم بود و هم پنالتی پارس درست نبود. یک بر صفر جلو بودیم و می خواستیم گل دوم را بزنیم. پنالتی ای علیه ما گرفتند که در این چند وقت ندیده بودم. البته آقای سیدعلی و داوران ایران، داوران پاک و سالم هستند و اگر اشتباهی اتفاق افتاده، سهوی بوده است ولی تیم از آن حالتش در می آید و از نظر روحی و روانی به هم می ریزد.

وی اظهار کرد: قبل از بازی آقای کمالوند تماس گرفت و گفت حتی اگر بخواهید زمین مسابقه را برای تمرین به شما می دهیم. سال گذشته هم هواداران جم به تماشاگران ما اسکان دادند. در فوتبال ما این چیزها گم شده است. هزار بار می گویم و هزاربار با ظلم مبارزه می کنم. باید خوبی ها را بگویم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه تیمش در دو هفته اخیر از داوری ضرر دیده است، گفت: شاید از اشتباهات داوری سود هم برده باشیم مثل دیدار با ذوب آهن. با اینکه 4 امتیاز بابت اشتباهات داوری ضرر دادم ولی بازهم از آقای ممبینی و داوران تشکر می کنم. داوران ما مظلوم هستند و پرداخت هایشان هم با مشکل روبرو است ولی سال جاری نوع داوری ها را مدل دیگری می بینم و اگر اشتباهی بوده عمدی نیست.

قلعه نویی که با برنامه سلام صبح بخیر مصاحبه می کرد درباره احضارش به کمیته اخلاق، گفت: من هم شنیده ام. خرسند می شوم به کمیته اخلاق بروم. این کمیته عدالت دارد و حرف ها را گوش می نماید و آنچه که باید، رصد می نماید. روز گذشته با رسول خطیبی تماس گرفتم و از او دلجویی کردم. چند سال است که این الفاظ را تحمل می کنم ولی چرا باید این الفاظ و شعارها را تحمل کنیم؟ این شعارها جدید نیست و چند سال است به من می گویند. از فدراسیون فوتبال تعجب می کنم. از آقای تاج سئوال دارم. ایشان - بعد از بازی پرسپولیس و ماشین سازی- بیانیه می دهد ولی چرا این چند سال کوچکترین ورودی به این توهین ها ننموده است.

وی در مورد اینکه این شعارها در فوتبال ایران اپیدمی شده است، گفت: چرا باید اپیدمی گردد؟ نمی گویم چه رنگ و چه تیمی؛ می گویم چرا اپیدمی شده است؟ ما از سیدجلال حسینی در بازی با پرسپولیس تقدیر کردیم. می خواهیم این کار را برای احسان حاج صفی هم بکنیم. هر تیمی که می خواهد وارد اصفهان گردد سرپرست تیم ما تماس می گیرد که آیا کاری هست یا نه. کما اینکه تیم پدیده و پیکان و سایپا این کار را برای ما نموده اند. باید به این سمت برویم نه اینکه یک مربی فحش ناموس بشنود. من چرا باید چند سال فحش تحمل کنم که نه فدراسیون و نه ارکان فدراسیون عکس العملی نشان ندهد.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه ادبیاتش بعد از بازی با سایپا مناسب نبوده است، گفت: من که از هواداران اصیل پرسپولیس عذرخواهی کردم. اتفاقا با یکسری اسناد به کمیته اخلاق می رویم. چطور ما چند سال فحش ناموس بشنویم و تحمل کنیم ولی یکبار وریا غفوری علیه آقای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی صحبت کرد و آنقدر پیگیری کردند.

قلعه نویی درباره دیدار هفته آینده سپاهان و تراکتور تاکید نمود: به استقلالی ها بابت برد در بازی با تراکتور تبریک می گویم. دیداری که 6 گل داشته باشد بازی خوبی است. آدم باید از حضور جمعیت و این بازی لذت ببرد. من که از تلویزیون بازی را تماشا کردم ولی از جو خوب مسابقه لذت بردم. ما هم بازی سختی با تراکتور خواهیم داشت. دنیزلی یکی از مربیان بزرگ تاریخ فوتبال ایران است. استراماچونی هم همینطور که به فوتبال ما وزن داده اند. دیدارهای سپاهان و تراکتور همواره جزو بازی های خوب بوده است. امیدوارم بازی بدون حاشیه باشد و چیزی که می ماند قشنگی های فوتبال است.

سرمربی سپاهان در انتها از پیش بینی قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر خودداری کرد و گفت: این قهرمانی نیم فصل که باب شده است، جمله خوبی نیست. هیچ کجای جهان هم نیست که بگوییم یک تیم نیم فصل قهرمان می گردد. من به این سئوال جواب نمی دهم و امیدوارم هر تیمی که شایسته قهرمانی باشد جام را بالای سر ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4198

به "از احضارم به کمیته اخلاق خوشحالم، چرا تاج توهین به مراپیگیری نکرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از احضارم به کمیته اخلاق خوشحالم، چرا تاج توهین به مراپیگیری نکرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید