امضای تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و انجمن کامپیوتر ایران برای حمایت از فناوری های نوین و بومی

به گزارش مجله نماشو، مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول و انجمن کامپیوتر ایران در راستای حمایت از فناوری های نوین و بومی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

امضای تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و انجمن کامپیوتر ایران برای حمایت از فناوری های نوین و بومی

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، تفاهم نامه همکاری مرکز تحقیق و توسعه شرکت ارتباطات سیار ایران و انجمن کامپیوتر ایران عصر امروز دوشنبه 23 اسفند 1400 در حاشیه مراسم اهدای جوایز برگزیدگان نهایی اختتامیه نخستین رویداد جایزه سرانجام نامه سال مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، در کافه آی تی همراه اول منعقد شد.

همکاری در زمینه هایی نظیر انجام پژوهش های بنیادین مرتبط و مشترک، برگزاری جلسات علمی تخصصی، برگزاری رویدادهای نوآورانه، برگزاری بوت کمپ های کسب و کاری و ریورس پیچ های مرتبط با نیازهای گروه همراه اول بخشی از موضوعات و زمینه های مندرج در این تفاهم نامه است.

به واسطه این تفاهم نامه، تبادل متخصصان و نخبگان حوزه تحول دیجیتال در راستای انجام همکاری های مشترک نیز انجام خواهد شد و انجمن کامپیوتر ایران نیز در راستای این همکاری، ارائه چالش های فناوری اپراتور اول تلفن همراه در کنفرانس سالانه این انجمن را لحاظ خواهد نمود.

نگاه مرکز تحقیق و توسعه همراه اول به این تفاهم نامه، با توجه به رسالتش پیرامون تحقیق، توسعه، نوآوری و حمایت از فناوری های نوین و بومی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در این مراسم درباره سطح حمایتی از رویداد جایزه سرانجام نامه سال مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات اظهار کرد: در پی این هستیم تا سطح کار را در دوره های بعدی بالاتر ببریم و نگاه مان تنها از حمایت سرانجام نامه های دکتری برداشته و به سمت سرانجام نامه ها و پژوهش های کارشناسی ارشد و کارشناسی نیز کشیده گردد.

همکاری با انجمن کامپیوتر ایران سطح تعاملات را از یک دانشگاه به خصوص به تمامی دانشگاه های کشور ارتقا خواهد داد.

جعفر حبیبی، رئیس انجمن کامپیوتر ایران هم ضمن تقدیر از کوشش های همراه اول برای برگزاری این رویداد علمی و تخصصی برای نخستین بار در کشور، ابراز امیدواری کرد که سطح حمایت از سرانجام نامه های تخصصی به مقاطع دیگر نیز برسد.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5173

به "امضای تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و انجمن کامپیوتر ایران برای حمایت از فناوری های نوین و بومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و انجمن کامپیوتر ایران برای حمایت از فناوری های نوین و بومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید