انتخاب هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از علل ناکارآمدی خودروسازان داخلی

به گزارش مجله نماشو، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از انتخاب اعضای هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از علل ناکارآمدی شرکت های خودروساز داخلی اطلاع داد.

انتخاب هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از علل ناکارآمدی خودروسازان داخلی

ولی ملکی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان این خبر گفت: براساس انتخاب انجام گردیده محمدرضا نجفی، سعید باستانی و سیده حمیده زرآبادی به ترتیب رییس، نایب رییس و سخنگوی کمیته شدند.

وی ادامه داد: در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون همچنین اصلاح ماده 60 قانون برنامه ششم توسعه که در خصوص توسعه شتاب نگار و لرزه نگار است با اصلاحاتی به تصویب رسید. براساس اصلاح اعمال گردیده به ازای هر 25 هزار نفر یک دستگاه شتاب نگاری زلزله ایجاد خواهد شد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس از آنالیز طرح هادی و جامع روستایی در فرآیند بازسازی سخن گفت.

ملکی از الحاق یک تبصره به قانون هوای پاک اطلاع داد و اضافه نمود: ماده 8 طرح هوای پاک مورد آنالیز نهاده شد و مقرر شد به ازای فراوری چهار دستگاه خودرو یا موتورسیکلت داخلی یک دستگاه خودرو یا موتورسیکلت فرسوده از رده خارج گردد. منابع مالی اجرای طرح نیز از محل صرفه جویی در سوخت تامین خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین از انتخاب غلام محمد زارعی و رامین نورقلی پور به عنوان نامزدهای کمیسیون متبوعش برای معرفی به صحن علنی مجلس جهت عضویت در شورای عالی فضایی سخن گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2666

به "انتخاب هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از علل ناکارآمدی خودروسازان داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از علل ناکارآمدی خودروسازان داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید