بازی با ونزوئلا هم رسمی شد

به گزارش مجله نماشو، تیم ملی این اجازه را داشت که برای 19 یا 20 مهر ماه هم یک بازی دوستانه دیگر برای خود تدارک ببیند که کوشش ها برای انجام این بازی دوستانه به بن بست خورد و پرونده این اردو هم با انجام یک بازی بسته شد.

بازی با ونزوئلا هم رسمی شد

به گزارش مجله نماشو ،تیم ملی ونزوئلا آبان ماه راهی تهران می گردد تا در ورزشگاه آزادی با شاگردان کی روش بازی کند.این خبر اعلام رسمی فدراسیون فوتبال ونزوئلا است. تیم ملی در اردوی بعدی که آبان ماه خواهد بود علاوه بر ونزوئلا با تیم ترینیداد و توباگو بازی خواهد نمود که تاریخ این بازی 24 آبان ماه اعلام شده است.

هنوز تاریخ دقیق برگزاری بازی با ونزوئلا اعلام نشده اما به نظر می رسد این بازی با فاصله کمی قبل یا بعد از بازی با تیم ترینیداد و توباگو برگزار خواهد شد.فدراسیون فوتبال درماه های اخیر به منظور تدارک بازی دوستانه برای تیم ملی مذاکرات و مکاتبات گسترده ای با کشورها داشت و گویی با 44 کشور هم در این باره صحبت نموده است که فعلا این کوشش ها منجر به پشت سر گذاشتن با بازی با ازبکستان و هم چنین تدارک بازی با بولیوی در مهره ماه شده است و قرار است در ماه بعدی هم با دو تیم یاد شده بازی کنیم.

تیم ملی این اجازه را داشت که برای 19 یا 20 مهر ماه هم یک بازی دوستانه دیگر برای خود تدارک ببیند که کوشش ها برای انجام این بازی دوستانه به بن بست خورد و پرونده این اردو هم با انجام یک بازی دوستانه بسته می گردد.

این دومین فیفادی ای است که تیم ملی در مسیر آماده سازی جام ملت ها از دست می دهد.

3-220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 120

به "بازی با ونزوئلا هم رسمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با ونزوئلا هم رسمی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید