برزیل دنبال بازی با ایران است، جام جهانی فوتسال برگزار می گردد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران صبح امروز شنبه میهمان برنامه صبح بخیر ایران بود و درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتسال صحبت کرد.

برزیل دنبال بازی با ایران است، جام جهانی فوتسال برگزار می گردد

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

گزیده ای از صحبت های ناظم الشریعه در ادامه می آید:

* مرحله اول لیگ تا دهم اسفند تمام می گردد. بعد از آن باید فکر و برنامه ریزی نمایند. طوری برنامه ریزی گردد که هم لیگ پرصلابت برگزار و هم زودتر نماینده ما برای حضور در جام باشگاه ها معین گردد. باید برای جام جهانی هم برنامه ریزی کنیم که به نظرم قطع به یقین با اعلام اسامی داوران، شهریورماه برگزار می گردد.

* با تیم ملی فوتبال و نزدیک به 80 نفر به ازبکستان رفتیم. در هتل محل اسکان ما هم هیچکس دیگری نبود. بعد از بازگشت از تاشکند به ایران و در فاصله 20 دقیقه ای که از کمپ تیم ملی به فرودگاه مهرآباد رفتیم تا به شیراز سفر کنیم، درگیر ویروس شدیم. از مردم می خواهم پروتکل ها را رعایت نمایند. کرونا از رگ گردن به ما نزدیکتر است.

* مدتی است افتخار نداریم در خدمت محمد هاشم زاده (مربی تیم ملی فوتسال که به تیم گیتی پسند رفت) باشیم ولی سعی می کنیم به تیم ملی برگردد.

* میشل پطروس مربی دروازه بان های تیم ملی است که کارش را به خوبی انجام می دهد. در حال حاضر 5 دروازه بان آماده داریم.

* چهار پنج ماه است که افتخار داریم در خدمت محمدرضا حیدریان هستیم. حیدریان را به زور به تیم ملی آوردیم. او آدم خاص و هنرمند ورزش است. بعد از یکی دو سال پیگیری پیروز شدیم حیدریان را بیاوریم. در آینده می تواند خیلی به تیم ملی یاری کند. 9 بار قهرمانی آسیا را دارد. امثال حیدریان کم است.

* قبلاً اگر برزیل می خواست بیاید و با ایران بازی کند، باید کلی هزینه می کردیم اما الان آنها دنبال بازی با ما هستند. تیم ملی فوتسال ما برند است. برای پیروزیت چنین تیمی باید یک تیم محکم پشت صحنه باشد. اگر قرار است اتفاقی بیافتد باید چند سال کار مداوم گردد.

* بازیکن جوان ابتدا باید در لیگ استفاده گردد و بیاید در تیم ملی هم بازی کند. اگر می خواهیم اتفاق خوبی رخ بدهد باید حمایت گردد. حمایت هم فقط اقتصادی نیست. بازیکن باید بازی کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3323

به "برزیل دنبال بازی با ایران است، جام جهانی فوتسال برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برزیل دنبال بازی با ایران است، جام جهانی فوتسال برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید