به بازگشت استراماچونی خوشبین هستم، حضور رحمان رضایی هم یاری می نماید

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، علی خطیر درباره اینکه از سوی باشگاه استقلال مامور مذاکره با استراماچونی شده است، به رادیو تهران گفت: بعد از اتفاقی که برای استراماچونی افتاد، تحلیل نادرستی ایجاد شد که وی به خاطر پول رفته است. من می دانستم که مشکل اساسی استراماچونی پول نیست. بعد از آن سفارت ایران در ایتالیا، وزارت ورزش و مسئولان باشگاه کوشش کردند استراماچونی را با پرداخت مبلغ مدنظر برگردانند. خوشبختانه آن پول هم به حسابش واریز شد. چون قراردادش در هشتم دسامبر فسخ شده بود، باید قرارداد جدید بسته می شد که بندهای جدیدی به آن اضافه می شد تا اتفاقات گذشته تکرار نشود و یکسری مسائل مثل پرداختی به بازیکنان هم در آن دیده می شد.

به بازگشت استراماچونی خوشبین هستم، حضور رحمان رضایی هم یاری می نماید

وی با بیان اینکه روز یکشنبه مذاکره ای با وکیل استراماچونی در قطر خواهد داشت، ادامه داد: قرار شد با وکیل استراماچونی روی یکسری موارد کار کنیم. اگر بشود استراماچونی یک مقدار شرایط را تلطیف کند و با شرایط خوب او را روی نیمکت داشته باشیم.

معاون سابق باشگاه استقلال درباره اینکه آیا تمام اعضای هیات مدیره روی بازگشت استراماچونی نظر مثبتی دارند؟ تاکید نمود: به شخصه با تمام اعضای هیات مدیره صحبت کردم. همه متفق القول این نظر را دارند که استراماچونی برگردد. گزینه اول و صد درصد همه استراماچونی است چون با خود من صحبت کردند. اینکه حالا بعدا چه مواردی مطرح شد، چون من در صندلی آنها نیستم نمی توانم صحبت کنم. امیدوارم شرایط روز یکشنبه در مذاکرات به نحوی پیش برود که برای استقلال و طرفدارانش اتفاقات خوبی رخ بدهد.

خطیر در مورد استعفای میرشاد ماجدی از هیات مدیره استقلال گفت: من کارمند باشگاه استقلال نیستم. فقط از من خواسته اند که در این مسئله یاری کنم، چون استقلالی هستم و دلم می خواهد استراماچونی برگردد این کار را کردم. ماجدی از دوستان خوب من است. امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد و اگر هم درست باشد با استعفایش مخالفت نمایند.

معاون سابق استقلال در مورد احتمال حضور رحمان رضایی در مذاکره با استراماچونی توضیح داد: بله رحمان هم هست. او از دوستان خوب من است. او رابطه خوبی هم با پاستورلو مدیربرنامه استراماچونی دارد. رحمان مدت ها در ایتالیا بازی می کرد و فدریکو پاستورلو کارگزار رحمان هم بوده است. مطمئنم وجود رحمان صد درصد یاری می نماید تا بتوانیم شرایط را برای عقد قرارداد جدید با استراماچونی فراهم کنیم.

خطیر در انتها در پاسخ به این سئوال که چقدر امیدوار است مذاکره اش با استراماچونی مثبت باشد؟ گفت: به شخصه امیدوارم که این اتفاق قشنگ برای طرفداران استقلال رخ بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4055

به "به بازگشت استراماچونی خوشبین هستم، حضور رحمان رضایی هم یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به بازگشت استراماچونی خوشبین هستم، حضور رحمان رضایی هم یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید