بیانیه دوم باشگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، پیرو اظهارات مجدد میرشاد ماجدی، ضروری است با ذکر چند نکته به ایشان یادآور شویم که جای انتقادهای به قول ایشانه دلسوزانه در رسانه ها نیست و بنا بر مصلحت صرفا یادآوری کلی بعضی اتفاق ها کافی به نظر می رسد:

بیانیه دوم باشگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

1 - میرشاد ماجدی، با سابقه فقط چند دقیقه، بازی در جام باشگاه های آسیا در حالی برای مقبولیت خود پای آن افتخار را به میان می کشد که انگار فراموش نموده، سرمربی و مربی آن تیم قهرمان همین سرپرست و سرمربی امروز تیم استقلال بودند! از سوی دیگر او طوری از سفرهای 44 نفره تیم فعلی صحبت می نماید که گویا به یاد ندارد در دوره مسئولیت او، تیم استقلال در بعضی مواقع با بیش از 80 نفر به سفر می رفت!

2 - میرشاد ماجدی حتما به یاد دارد که در سفر تیم استقلال به اصفهان جهت ملاقات با ذوب آهن در فصل 93 - 92 کدام فرد با بلیت و کارت پرواز یکی از بازیکنان غایب با ظاهر و شرایط آنچنانی سوار بر هواپیمای تیم شد! امیدواریم توجیه وی این نباشد که مسئولیت بلیت های هواپیما بر عهده شخص دیگری بود که آنوقت خواهیم پرسید حضور فیزیکی شما در همه آن صحنه های سفر اصفهان و اردوی کیش چه فایده و الزاماتی برای باشگاه استقلال داشت؟!

2 - ماجدی، قطعا اتفاق های اردوی کیش در اسفند سال 92 و اردوی ترکیه در تیر سال 93 را به یاد دارد! رخدادهایی که اگر فرایند حاشیه سازی او ادامه یابد، می توان به تحلیل و آنالیز آن پرداخت. دلیل اشاره باشگاه به این موارد فقط به اظهار نظر ماجدی درباره الزامات اردوهای شبانه روزی مربوط می گردد.

3 - سرپرست سابق در طول فصل گذشته به کرات در سفرهای شخصی تایلند، ترکیه و ... حضور داشتند. با این شرایط، دلیل انتقاد وی از عدم حضور بعضی از مربیان استقلال در شرایط فعلی منصفانه به نظر نمی رسد!

4 - ماجدی درباره رتبه جهانی سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت نموده است. یک بحث تخصصی که در صلاحیت او نیست اما اگر روزی فرا برسد که شغل دوم و پنهانی بعضی مسئولان اجرایی فوتبال ایران، خبرنگاری نباشد و اخبار مهم و داغ تیم به جای راپورت مخفیانه به یک رسانه خاص در سایت رسمی باشگاه منتشر گردد، بدون تردید رتبه جهانی رسانه باشگاه ارتقاء می یابد!

بهتر است میرشاد ماجدی بداند که بودجه سالیانه اداره سایت باشگاه معادل کمتر از 30 درصد قرارداد ایشان در فصل گذشته است! همچنین به یاد داریم که افکار عمومی و طرفداران با میزان آرایی که شما در انتخابات شورای شهر کسب کردید، صندلی واقعی افراد را مشخص کردند و این عین دموکراسی بود!

اگر آقای ماجدی مایل بودند از عملکرد دوران سرپرستی خود خاطرات بیشتری برای ایشان نقل کنیم، به صورت حضوری در محل باشگاه استقلال خدمت ایشان خواهیم بود که به دلیل نامناسب بودن این خاطرات پیشاپیش از عدم انتشار آنها پوزش می طلبیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 757

به "بیانیه دوم باشگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه دوم باشگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید