کوشش پادشاهی عمان برای تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت

به گزارش مجله نماشو، رئیس هیئت مدیره گروه بین المللی سیرابیس کشور عمان گفت: پادشاهی کشور عمان درصدد تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت است.

کوشش پادشاهی عمان برای تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی پیش از ظهر روز چهارشنبه 17 مهرماه در هتل هما تهران برگزار گردید و قرار است تا خاتمه روز آدینه (19 مهرماه) ادامه داشته باشد. در این برنامه زکریا سعید القصانی رئیس هیئت مدیره گروه بین المللی سیرابیس کشور عمان گفت: پادشاهی عمان درصدد تقویت زیرساخت ها برای رشد و شکوفایی گردشگری سلامت است. ما تا ماه پنجم میلادی یک میلیون و 400 هزار گردشگر خارجی در عمان داشته ایم. یکی از زیرساخت های گردشگری سلامت در حوزه تمدد اعصاب و آرامش است. با توجه به زیرساخت های عمان و زیرساخت های خاصی که برای آن به وجود آمده است، گردشگری سلامت نقش زیادی در جذب حداکثری این افراد خواهد داشت.

وی گفت: همچنین یکی از هتل های بزرگ کشور عمان بزرگترین مرکز اسپای جهان را راه اندازی نموده است و در سال 2011 به عنوان دومین مرکز سلامت، آرامش و نقاهت در جهان شناخته شد. همچنین یکی از هتل های عمان که جزو 10 هتل برتر خاورمیانه بوده می تواند زیرساخت خوبی برای این موضوع باشد. در بخش های دیگر درمانی هم دولت پشتیبانی می نماید تا زیرساخت های پزشکی در حال رشد را افزایش دهد.

رئیس هیئت مدیره گروه بین المللی سیرابیس کشور عمان گفت: دو سال پیش شهر مسقط پایتخت گردشگری کشورهای جهان اسلام بود، همچنین شهر صلاله در عمان بسیار دیدنی است و به عنوان مرکز گردشگری کشورهای عربی در سال های گذشته شناخته شد. امیدواریم تمام این موارد باعث رشد و ارتقای گردشگری کشور گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 459

به "کوشش پادشاهی عمان برای تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش پادشاهی عمان برای تقویت زیرساخت های گردشگری سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید