توانمندسازی 402خانواده زیر پوشش کمیته امداد استان قزوین

به گزارش مجله نماشو، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: پارسال 402 خانواده تحت حمایت، توانمند و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

توانمندسازی 402خانواده زیر پوشش کمیته امداد استان قزوین

به گزارش خبرنگاران قزوین : مهرعلی حق گویان مدیرکل کمیته امداد استان گفت: پارسال با پیگیری ها و اقدامات اجرا شده 402 خانواده تحت حمایت، با بهره مندی از مزایای بیمه تامین اجتماعی و سایر سازمانها، ازدواج، آزادی سرپرست از زندان، خودکفایی و سایر موارد از چرخه حمایتی خارج شدند.

وی افزود: امروز کمیته امداد به یک اورژانس تبدیل شده است که با شناسایی توانمندی های نیازمندان و محرومان، خدمات تخصصی و مورد نیاز به این عزیزان ارائه می دهد و حمایت های لازم برای تثبیت این شرایط صورت می گیرد تا آن ها بتوانند به شرایط مطلوب برای داشتن زندگی عادی بازشود.

حق گویان بیان نمود: قرار نیست کسی به صورت مستمر و سالیان سال تحت حمایت قرار گیرد چراکه افراد توانایی ها و زمینه هایی دارند که باید شناسایی شده و از آن استفاده شود، اما در این بین افراد از کارافتاده، سالمند و بیمار صعب العلاج استثناء هستند.

وی یادآورشد: امروز برای توانمندسازی نیازمندان و محرومان باید هر کسی به اندازه وسع و توان خویش گام بردارد تا خدمت به نیازمندان به صورت شایسته ای ارتقاء یابد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2985

به "توانمندسازی 402خانواده زیر پوشش کمیته امداد استان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توانمندسازی 402خانواده زیر پوشش کمیته امداد استان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید