ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تا 5 خرداد تمدید شد

به گزارش مجله نماشو، مهلت ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تا 31 اردیبهشت بود که تا 5 خرداد تمدید شد.

ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تا 5 خرداد تمدید شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، شیوه نامه نقل و انتقال نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، قرارداد کار معین فرهنگیان در هفته دوم اردیبهشت امسال ابلاغ شد و بر اساس آن نقل و انتقال برون استانی فرهنگیان در سال تحصیلی 1401-1400 در بازه زمانی 15 اردیبهشت تا 31 خرداد 1400 انجام خواهد.

البته مهلت زمان ثبت اطلاعات، تکمیل فرم امتیازبندی، بارگذاری مدارک و مستندات لازم در سامانه پروفایل توسط متقاضی انتقال تا 31 اردیبهشت بود اما مهلت ثبت نام تا 5 خرداد تمدید شد.

برخی فرهنگیان نیز در زمان ثبت اطلاعات در سامانه پروفایل با پیغام خطا روبرو شدند که قرار است کارشناسان امور اداری مناطق نسبت به ثبت نام این افراد مساعدت کنند.

نداشتن تعهد خدمت به منطقه مبدأ لازمه انتقال دائم است، بر این اساس فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی (به میزان دو برابر مدت تحصیل) و مستخدمین ماده 28 (به مدت 10 سال) و سایر کارکنان که تعهدی مبنی بر خدمت در مناطق مورد تعهد داده اند، مجاز به ارائه درخواست و تکمیل فرم امتیازبندی نیستند.

دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت آموزشی تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ 31 شهریور 1400 به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، رسمی آزمایشی و پیمانی برای انتقال موقت برون استانی الزامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1715

به "ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تا 5 خرداد تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تا 5 خرداد تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید