جزئیات تصویب دوفوریت طرحی درباره وام ازدواج؛ محدودیت ها رفع می گردد؟

به گزارش مجله نماشو، یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب دو فوریت طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در جلسه امروز مجلس گفت که با تصویب این طرح، تمام محدودیت های گیرندگان وام ازدواج رفع می گردد.

جزئیات تصویب دوفوریت طرحی درباره وام ازدواج؛ محدودیت ها رفع می گردد؟

به گزارش خبرنگاران آنلاین، محسن دهنوی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

امروز به پیشنهاد بنده و با همت نمایندگان، دوفوریت طرحی تصویب شد که پس از اجرایی سازی، تمام محدودیت های گیرندگان وام ازدواج رفع می گردد.

خبر خوب این که مشمولان غایب سربازی و سایر اقشاری که از این وام و وام فرزندآوری محروم شده بودند، بزودی می توانند برای دریافت تسهیلات اقدام نمایند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با دو فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب آن موانع پرداخت وام ازدواج و تسهیلات فرزندآوری برداشته می گردد.

در طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت آمده است که در اجرای مواد این قانون در مورد استفاده از امتیازات و تسهیلات با هدف تشویق فرزندآوری، چنانچه به موجب قوانین خاصی پرداخت این تسهیلات یا ارائه امتیازات، موکول به رعایت شرایط معینی شده و یا مشمول ممنوعیت شده باشد، بانکها و موسسات اعتباری مکلفند اعطای تسهیلات و امتیازات فوق را فقط با رعایت این قانون انجام دهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 آبان 1401 بروزرسانی: 19 آبان 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5159

به "جزئیات تصویب دوفوریت طرحی درباره وام ازدواج؛ محدودیت ها رفع می گردد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزئیات تصویب دوفوریت طرحی درباره وام ازدواج؛ محدودیت ها رفع می گردد؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تصویب دوفوریت طرحی درباره وام ازدواج؛ محدودیت ها رفع می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید