درخشان: از نحوه برخورد با بازنشسته ها گلایه کردیم، میز و جایگاه ام را برای تحویل تمیز کردم

به گزارش مجله نماشو، رییس فدراسیون جودو با بیان اینکه قانون منع ادامه فعالیت بازنشسته ها در ورزش فقط مختص به روسای فدراسیون ها نیست و همه در هر پست و مقامی باید از قانون تبعیت نمایند گفت: از نحوه برخورد با بازنشسته ها گلایه داریم.

درخشان: از نحوه برخورد با بازنشسته ها گلایه کردیم، میز و جایگاه ام را برای تحویل تمیز کردم

محمد درخشان در گفت و گو با خبرنگاران، درباره جلسه برخی روسای بازنشسته فدراسیون های ورزشی با داورزنی معاون وزیر ورزش و اینکه عنوان شد در این جلسه برخی گلایه ها عنوان شده است، اظهارکرد: گلایه درباره اصل قانون منع ادامه به کار بازنشستگان نبود چرا که وزارت ورزش این قانون را وضع ننموده و مجری قانون است اما گلایه ها درباره نحوه برخورد رسانه ها و بطور کلی جو عمومی کشور علیه بازنشستگان بود.

رییس فدراسیون جودو اضافه کرد: به هر حال بازنشستگان 30 سال به کشور خدمت نموده اند و خیلی از آن ها رفتند و باز دعوت به همکاری شدند. نباید جو به گونه ای باشد که بازنشستگی جرم تلقی گردد. این ها افرادی هستند که سال ها برای کشور کار نموده اند و از آن ها خواسته شده تا باز هم به کشور خدمت نمایند، الان هم قانون می گوید دیگر نمی توانند به کار ادامه دهند بنابراین نباید اینگونه تلقی گردد که این ها مفسد هستند.

وی اعلام نمود: نباید بد بدرقه باشیم. با این رفتارها احساس ما این است که بد بدرقه هستیم. چرا که برخی با زبان تهدید صحبت مینمایند یا اینکه سعی می نمایند طوری وانمود نمایند که مدیران بازنشسته دنبال دور زدن قانون هستند. ما از این موارد و برخوردها گلایه داریم و با تبعیت از قانون و اجرای آن هیچ مسئله ای نداریم.

درخشان با تاکید دوباره بر اینکه آماده رفتن از فدراسیون جودو است گفت: من حتی میز و جایگاه ام را نیز تمیز نموده ام تا نفر بعدی بر روی میز و جایگاه تمیز کار کند اما بی احترامی به افرادی که سال ها کار نموده اند و زحمت کشیده اند زیبنده ورزش ما نیست. افراد زیادی در بخش های مختلف کشور باید با اجرای این قانون از ادامه کار کنار بروند و در ورزش نیز این قانون فقط شامل روسای بازنشسته نمی گردد و همه باید از قانون تبعیت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2721

به "درخشان: از نحوه برخورد با بازنشسته ها گلایه کردیم، میز و جایگاه ام را برای تحویل تمیز کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: از نحوه برخورد با بازنشسته ها گلایه کردیم، میز و جایگاه ام را برای تحویل تمیز کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید