درخواست یک میلیون یورویی الکس نوری از فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله نماشو، مدیران فدراسیون درنظر داشته اند تا سیستم آموزشی و فنی تیم های پایه را به صورت کامل در اختیار الکس نوری قرار بدهند تا این مربی ایرانی که در آلمان مربیگری می نماید، در یک فرایند بلندمدت اتفاقات خوبی را در فوتبال پایه ایران رقم بزند، منتهی رقم پیشنهادی نوری گویا به قدری زیاد بوده که مذاکرات را رسما منتفی نموده است.

درخواست یک میلیون یورویی الکس نوری از فدراسیون فوتبال

الکس نوری برای همکاری با فدراسیون فوتبال پیشنهاد اقتصادی یک میلیون یورویی ارایه داده و اختیارات تام و امکانات ویژه ای هم خواسته است.

به گزارش خبر ورزشی، فوتبال ملی ایران مدت زیادی است که در بلاتکلیفی مطلق به سر می برد. تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید سرمربی ندارند و معلوم نیست فدراسیون فوتبال چه زمانی می خواهد تکلیف کادر فنی آنها را روشن کند. در روزهای اخیر البته شایعاتی درباره مذاکرات فدراسیون با علیرضا منصوریان برای راهنمایی تیم جوانان در رسانه ها منتشر شد. گفته می گردد که مسئولان فدراسیون زیرنظر دبیرکل هم درحال آنالیز کارنامه و مذاکره با مربیان مختلف برای سروسامان دادن به وضع تیم های ملی پایه هستند.

در همین رابطه شنیده می گردد که احتمالا به زودی همکاری مجدد با علی دوستی مهر مربی شناخته شده از سر گرفته می گردد. اما خبر بسیار جالب مذاکرات اجرا شده با الکساندر نوری برای ایجاد تحولات اساسی در فوتبال پایه ایران است. مدیران فدراسیون درنظر داشته اند تا سیستم آموزشی و فنی تیم های پایه را به صورت کامل در اختیار الکس نوری قرار بدهند تا این مربی ایرانی که در آلمان مربیگری می نماید، در یک فرایند بلندمدت اتفاقات خوبی را در فوتبال پایه ایران رقم بزند، منتهی رقم پیشنهادی نوری گویا به قدری زیاد بوده که مذاکرات را رسما منتفی نموده است.

طبق اعلام منابع موثق خبری الکس نوری برای همکاری با فدراسیون فوتبال پیشنهاد اقتصادی یک میلیون یورویی ارایه داده و اختیارات تام و امکانات ویژه ای هم خواسته است. طبیعی است که فدراسیون فوتبال که مدت هاست با مسائل عظیم اقتصادی روبه رو بوده، به هیچ عنوان توانایی پرداخت چنین مبلغی برای قرارداد با الکس نوری را ندارد. پس پول عملا فرصت همکاری با این مربی را از فوتبال ایران گرفت و درچنین شرایطی مدیریت فدراسیون هیچ چاره ای ندارد که با هماهنگی کمیته فنی به سراغ مربیان ایرانی برود که کارنامه و تجربه نسبتا خوبی دارند و حاضر هستند با قرارداد اقتصادی بسیار کم راهنمایی یکی از تیم های ملی پایه را برعهده بگیرند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3643

به "درخواست یک میلیون یورویی الکس نوری از فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست یک میلیون یورویی الکس نوری از فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید