رستوران های حلال هانوی، پایتخت ویتنام را بشناسید

به گزارش مجله نماشو، هانوی، پایتخت ویتنام، یکی از محبوب ترین و متنوع ترین مقصدهای گردشگری در جهان است. در هانوی به راحتی می توانید رستوران های حلال را در گوشه و کنار شهر پیدا کنید.

رستوران های حلال هانوی، پایتخت ویتنام را بشناسید

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

رستوران های هانوی بسیار متنوع هستند و انواع غذاهای محلی و بین المللی در منوی آن ها پیدا می گردد. شاید فکر کنید که در هانوی پیدا کردن غذا و رستوران حلال کار سختی است. در صورتی که اینطور نیست و هانوی تعدادی رستوران حلال دارد که غذاهایی باکیفیت و بی نظیر دارند و در آن ها می توانید با خیال راحت، بهترین غذاها را نوش جان کنید.

هانوی پایتخت کشور ویتنام تاریخچه پرفراز و نشیبی را سپری نموده و با توجه به جاذبه های بی نظیری که دارد، گردشگران بسیاری را در سال های اخیر به سمت خود جذب نموده است.

در ادامه، چند مورد از رستوران های حلال هانوی را معرفی می کنیم.

رستوران dLions

رستوران dLions یکی از رستوران های حلال هانوی است که غذاهای مالزیایی و سنگاپوری سرو می نماید. در منوی رستوران انواع نودل و کاری و غذاهای گیاهی پیدا می گردد و هر غذایی که از این منو انتخاب کنید، بسیار لذیذ است و با مواد اولیه حلال تهیه می گردد. منوی رستوران بسیار متنوع است بنابراین هر ذائقه ای که داشته باشید، غذای مناسبی برای خوردن پیدا می کنید.

البته چند مدل غذای ویتنامی هم در این رستوران سرو می گردد مثلا غذایی سنتی به نام فو که سوپ نودل همراه با گوشت مرغ یا گوساله است. هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران Namaste Hanoi

رستوران Namaste Hanoi یک رستوران هندی است که درست در مرکز شهر هانوی واقع شده است. منوی رستوران پر از غذاهای محلی و منطقه ای هندوستان است و با همان طعم های خاص و اصیل هندی سرو می گردد. انواع پیش غذاهای سنتی، غذای اصلی و حتی دسر و دمنوش در منوی رستوران وجود دارد. از شمال تا جنوب هند، از هر منطقه ای یک غذای لذیذ در منو گنجانده شده است. اگر دوست ندارید هتل را ترک کنید، این رستوران سرویس دارد و غذا را در هتل به شما تحویل می دهد. سرویس این رستوران تا مسافتی رایگان است و برای مسافت های بیشتر از مناطق معین شده، کمی هزینه دریافت می نماید.

از ساعت 11 صبح تا 14 و 30 دقیقه و از 6 بعدازظهر تا 10 و نیم شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران هندی Khazaana

رستوران Khazaana یکی دیگر از رستوران های هندی و حلال در هانوی است. این رستوران از سال 1992 فعالیت می نماید و منوی آن شامل انواع غذاهای هندی از مناطق مختلف این کشور است. عطر و طعم غذاها، درست مثل غذاهای اصیل هندی است و تند و پرادویه. برای تهیه غذاها از مواد اولیه حلال استفاده می گردد. به غیر از غذا انواع دسرهای محلی هم در منو وجود دارد که فرصت امتحان کردن آن ها را نباید از دست بدهید. این رستوران تا شعاع 12 کیلومتری، سرویس رایگان دارد و غذا را به دست تان می رساند. زمان استاندارد تحویل غذا 45 دقیقه است. این رستوران هر روز از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح تا 10 و 30 دقیقه شب، آماده پذیرایی از مهمانان است.

رستوران Nan N Kabab

رستوران Nan N Kabab رستورانی عالی برای امتحان کردن غذاهای پاکستانی، افغانستانی و خاورمیانه است. تخصص اصلی این رستوران در ارائه نان تازه و کباب های بی نظیر است. مسلمانان منطقه و بسیاری از شهروندان و مهاجران، از مشتریان ثابت این رستوران هستند.

در این رستوران معمولا همه غذای کبابی می خورند، ولی منوی آن تعدادی غذای گیاهی هم دارد. اگر در سفر هوس غذاهای کبابی و عربی کردید، بدون تردید این رستوران را انتخاب کنید. همه غذاها با مواد اولیه حلال تهیه می شوند و با خیال راحت می توانید از منو هر غذایی که دوست داشتید انتخاب کنید. در نهایت بعد از صرف غذا می توانید یک لیوان چای پاکستانی بنوشید. این رستوران برای مسافت های نزدیک، سرویس تحویل رایگان دارد.

برای وعده های صبحانه و ناهار هر روز هفته از ساعت 9 و نیم صبح تا 14 و 30 دقیقه و برای شام از دوشنبه تا آدینه از ساعت 5 عصر تا 9 و 30 دقیقه شب فرصت دارید.

رستوران Junis Kitchen

رستوران Junis Kitchen یکی از بهترین انتخاب های شما در شهر هانوی برای خوردن غذای حلال است. این رستوران اندونزیایی، غذاهایی حلال سرو می نماید و هر غذایی که از منوی آن انتخاب کنید با بهترین و تازه ترین مواد اولیه حلال تهیه می گردد. شاید مکان قرار دریافت این رستوران توجه تان را جلب نکند ولی غذای باکیفیت دارد. فضای رستوران بسیار دنج و محبت آمیز است و منوی رستوران تنوع قابل قبولی دارد که بیشتر سلیقه ها را راضی می نماید. غذاهای منو معمولا با گوشت مرغ یا گوشت گوساله تهیه می شوند. چند نوع غذای گیاهی هم در منو وجود دارد. این رستوران هم سرویس تحویل رایگان دارد.

از ساعت 11 صبح تا 3 بعدازظهر و از 5 بعدازظهر تا 10 شب می توانید به این رستوران سر بزنید و غذاهای لذیذ آن را امتحان کنید.

رستوران Red House Hanoi

رستوران Red House Hanoi دکوراسیونی جذاب دارد. با فانوس های سنتی و وسایل چوبی تزیین شده است و همه ویژگی های یک رستوران دنج و آرام را دارد. این رستوران غذاهای متفاوتی نسبت به سایر رستوران های حلال دارد. انواع غذاهای دریایی هم در منوی آن دیده می گردد. غذاهای آن، حسابی با انواع ادویه ها طعم دار می شوند. هر غذایی که از منوی این رستوران انتخاب کنید، با مواد اولیه حلال تهیه می گردد و می توانید آن را با خیال راحت نوش جان کنید. هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 11 شب می توانید برای سر زدن به این رستوران برنامه ریزی کنید.

رستوران Allante

رستوران Allante نسبت به سایر رستوران های این فهرست، گران تر است. در منوی رستوران انواع غذاهای آسیایی، مالزیایی و بین المللی پیدا می گردد ولی بخشی که نباید آن را از دست بدهید، بخش غذاهای کلاسیک ویتنامی است. بون چا یا گوشت گریل شده با نودل برنج، فو یا خوراک نودل و سبزیجات و انواع غذاهای لذیذ و اصیل ویتنامی در این منو وجود دارد که با اطمینان کامل از حلال بودن مواد اولیه، می توانید سفارش دهید. برای وعده ناهار از ساعت 11 و نیم صبح تا 14 و 30 دقیقه و برای شام از ساعت 6 بعدازظهر تا 11 شب فرصت دارید.

رستوران Dalcheeni

رستوران Dalcheeni یک رستوران لوکس برای خوردن یک وعده غذای عالی است. نام این رستوران به معنای دارچین است و غذاهای اصیل هندی سرو می نماید. منوی رستوران، دنیایی رنگارنگ از عطر و طعم های بی نظیر است و انواع کباب ها و کاری های هندی در آن پیدا می گردد. این غذاها، زمانی در منوی آشپزخانه های سلطنتی هند دیده می شدند و اکنون گوشه کوچکی شکوه و عظمت آن دوران را می توانید در این رستوران ببینید و غذاهای لذیذ آن ها را نوش جان کنید. غذاها در ظرف های مخصوص سفالی و در تنورهای سنتی تهیه می شوند به همین دلیل عطر و طعم واقعی و اصیل آن ها حفظ می گردد.

در این رستوران می توانید از بین غذاهای متنوع و متعدد منو، هر کدام را که دوست داشتید با خیال راحت انتخاب کنید چون همه غذاها با مواد اولیه حلال تهیه می شوند.

رستوران Zaika

رستوران Zaika رستورانی عالی برای امتحان کردن غذاهای اصیل و لذیذ هندی است. دستور تهیه این غذاها، از خانواده های هندی در گوشه و کنار هند تهیه شده است و دستورهایی اصیل و واقعی است. این رستوران در محله های قدیمی هانوی واقع شده است ولی دکوراسیون آن مدرن و جدید است. بهترین غذاهای هندی را با تازه ترین مواد و محصولات محلی تهیه می نماید. یک منوی مخصوص بچه ها دارد که انواع غذاهای سالم و لذیذ در آن دیده می گردد. یک سالن وی آی پی هم دارد که می توانید آن را برای رویدادهای خصوصی رزرو کنید. در این رستوران، مهمان نوازی گرم هندی را تجربه خواهید کرد و علاوه بر غذا، از انواع نوشیدنی های و دمنوش های هندی لذت خواهید برد.

رستوران P.K spice

رستوران P.K spice غذاهای صد در صد حلال هندی و پاکستانی سرو می نماید. قیمت های این رستوران بسیار معقول است و مشتریان آن را بیش از همه مسلمانان مالزیایی، اندونزیایی و آفریقایی تشکیل می دهند. البته این رستوران پذیرایی غیرمسلمانان نیز هست و غذاهای کاملا اصیل و سنتی سرو می نماید. سرویس دهی در این رستوران بسیار محبت آمیز است و محیطی گرم و دلچسب دارد. در این رستوران، به جای اینکه احساس کنید یک مشتری هستید، فکر می کنید که در منزل یکی از اهالی، به مهمانی دعوت شده اید.

رستوران Little India

رستوران Little India همانطور که از عنوانش پیدا است یک رستوران هندی است، ولی غذاهای مالزیایی و چینی هم دارد. بهترین غذاهای آسیایی را در محیطی دوست داشتنی و جذاب می توانید در این رستوران نوش جان کنید. دکوراسیون رستوران، بسیار جذاب و جالب است. غذاها توسط ماهرترین سرآشپزان هندی تهیه می شوند. همه گوشت های مورد استفاده در تهیه غذاها، گواهی حلال دارند و هیچگونه نوشیدنی الکلی در این رستوران سرو نمی گردد.

رستوران Tandoor Hanoi

رستوران Tandoor Hanoi بهترین رستوران شهر برای امتحان کردن غذاهای مدرن هندی است. سرآشپزان هندی در این رستوران بهترین غذاهای آشپزی مدرن هندی را سرو می نمایند. منوی غذای این رستوران شامل انواع غذا از شمال و جنوب هند است و علاوه بر غذاهای غیرگیاهی، منوی مفصلی از غذاهای گیاهی دارد. مرغ تندوری یکی از غذاهای اصیل این رستوران است که فرصت امتحان کردن آن را نباید از دست بدهید. هر روز از ساعت 10 و نیم صبح تا 10 و نیم شب برای سر زدن به این رستوران وقت دارید.

رستوران 1001 Nights

رستوران هزار ویک شب 1001 Nights، غذاهای اصیل مدیترانه ای سرو می نماید و دکوراسیون آن نیز با الهام از طرح های سنتی مدیترانه ای طراحی شده است. علاوه بر غذاهای سنتی مدیترانه ای، انواع غذاهای عربی نیز در منوی رستوران وجود دارد. تنوع کباب های رستوران بسیار قابل توجه است و هر کسی با هر ذائقه ای، غذایی برای خوردن در این رستوران پیدا می نماید. از ساعت 10 صبح تا 12 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

منبع: کجارو / booking.com
انتشار: 7 شهریور 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 328

به "رستوران های حلال هانوی، پایتخت ویتنام را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران های حلال هانوی، پایتخت ویتنام را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید