سایتی که با استفاده از هوش مصنوعی برای شرکت های کوچک لوگوهای ارزان می سازد!

به گزارش مجله نماشو، باید اعتراف کنیم که بازار گرافیک و ساخت لوگو در ایران، آشفته است. مشتری ها آدم های حرفه ای را نمی شناسند. آدم های حرفه ای هم به خاطر دخالت آدم های آماتوری که به خاطر کمی آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی، خود را گرافیست می دانند و قیمت ها را پایین آورده اند، خودشان را ارتقا نمی دهند و یا سرخورده شده اند و کار دیگری انتخاب نموده اند.

سایتی که با استفاده از هوش مصنوعی برای شرکت های کوچک لوگوهای ارزان می سازد!

لوگوهای بعضی از شرکت های عظیم یا حتی سازمان های دولتی را که می بینیم، شگفت زده می شویم که با آن بودجه ها چرا چنین چیزهای بی ربطی دریافت نموده اند. خب، عجیب هم نیست، احتمالا چرخه بدخیم دادن ایده اشتباه توسط مدیران کارنابلد به گرافیست های آشنا و بعد تایید کار اشتباه و پیشنهاد ویرایش های بدتر، چیزهای عجیبی را باعث می گردد.

بگذریم به هر حال من که کارشناس این امر نیستم!

اما به تازگی شرکت Zyro دست به کار جالبی زده، این شرکت با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، سیستمی راه انداخته که با آن مشتریان کم بودجه و شرکت های کوچک می توانند پیشنهادات و ایده های خامی در خصوص طراحی لوگو خود دریافت نمایند. بعد یکی از آنها را شخصی سازی نمایند و رنگ بندی اش را تغییر بدهند و لوگوی خود نمایند.

در واقعا هوش مصنوعی هزاران لوگوی موجود را با نام و کارکرد شرکت های استفاده نماینده تطبیق داده و به خودش آموزش داده که کدام اشکال و طرح ها به کار یک مشتری می آید.

حاصل کار احتمالا هیچ وقت به خوبی کار خلاقانه یک گرافیست حرفه ای نمی گردد، اما خب، برای خودش ابتکاری است.

منبع: یک پزشک
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3198

به "سایتی که با استفاده از هوش مصنوعی برای شرکت های کوچک لوگوهای ارزان می سازد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایتی که با استفاده از هوش مصنوعی برای شرکت های کوچک لوگوهای ارزان می سازد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید