شیخ الاسلام، دیپلمات عرصه مقاومت

به گزارش مجله نماشو، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به بهانه چهلمین روز درگذشت مهندس حسین شیخ الاسلام، معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی از او یاد کرد.

شیخ الاسلام، دیپلمات عرصه مقاومت

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به بهانه چهلمین روز درگذشت مهندس حسین شیخ الاسلام معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی از او یاد کرد.

متن کامل پیغام طهرانچی به توضیح زیر است:

به بهانه چهلمین روز درگذشت مهندس شیخ الاسلام.

آن روز که در فراق سردار دل ها در کنارت نشسته بودم، باور نداشتم فراقت این قدر نزدیک است. بعد از رفتن سردار، یک لحظه هم نشانش را از سینه برنداشتی و بی تظاهر، که رسم همیشگی ات بود، در غم رفتنش می سوختی.

اگر او سردار مقاومت بود، تو دیپلمات عرصه مقاومت بودی. اخلاص، تقوا، صداقت و درک فوق العاده تو، در همین ایام کوتاه همراهی، من را چون شاگردی در کلاس درست، غرق در رفتارت گردانیده بود.

تو نه تنها پشت دین و انقلاب پنهان نشدی که خود سپر آنها بودی. چه غریبانه خیل یاران و شاگردانت را ترک کردی. خداوند در جوار اولیای خود محشورت کند و دستان حضرت رقیه (س)، دختر مولایمان حسین (ع)، دستگیرت باشد که تمسکت به او در این جهان برای ما درس آموز بوده و هست. ان شاءالله.

به بهانه چهلمین روز فراق مهندس حسین شیخ الاسلام معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی.

محمدمهدی طهرانچی

4084/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3812

به "شیخ الاسلام، دیپلمات عرصه مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ الاسلام، دیپلمات عرصه مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید