اخبار سیاسی

19 نفر در استان همدان برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند

خبرنگاران/همدان رئیس ستاد انتخابات استان همدان در سرانجام نخستین روز ثبت نام انتخابات مجلس گفت: در نخستین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 19 نفر در استان همدان نام نویسی کردند.

27 دی 1398

واکنش ها به استفاده از ربات توسط پلیس آمریکا

استفاده پلیس آمریکا از سگ های رباتیک واکنش هایی را به دنبال داشته است.

27 دی 1398

قریب به اتفاق دانشجویان بازداشتی آزاد شدند ، سیاسیون به ناحق از سفره دانشجویان ارتزاق می نمایند

سخنگوی دستگاه قضا گفت: جمعی از سیاسیون جامعه به ناحق از سفره دانشجویان ارتزاق می نمایند و به دنبال بازداشت شدن دانشجویان برای فضاسازی علیه نظام هستند.

27 دی 1398

نشست حریری، بری و ژوزف عون درباره اوضاع امنیتی لبنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از الیوم السابع، سعد الحریری نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان، نبیه بری رئیس مجلس و ژورف عون فرمانده ارتش این کشور یک نشست مشترک برگزار کردند.

25 دی 1398

مشارکت جوامع محلی لازمه موفقیت پروژه پلنگ ایرانی

طرح حفاظت مشارکتی از پلنگ ایرانی باتوجه به نقش جوامع محلی در موفقیت پروژه پلنگ ایرانی برای نخستین بار در جنوب کشور با همکاری موسسه مطالعات پلنگ آسیایی در دشتستان استان بوشهر اجرا می گردد

25 دی 1398

کره جنوبی: آمریکا به صورت مشروط با لغو پاره ای از تحریم های کره شمالی موافقت کرد

خبرگزاری رسمی کره جنوبی گزارش کرد آمریکا موافقت کرده است به طور مشروط پاره ای از تحریم های کره شمالی را لغو کند.

22 دی 1398

آغاز عملیات ارتش سوریه در محور جنوب شرقی ادلب

منابع محلی از آغاز عملیات ارتش سوریه در محور جنوب شرقی ادلب خبر داده و نوشتند ارتش سوریه بر یک شهر در این منطقه مسلط شده است.

17 دی 1398

ترکیه صاحب دومین پایگاه نظامی خود در قطر شد

دومین پایگاه نظامی ترکیه در خاک قطر با نام پایگاه نظامی خالد بن ولید راه اندازی می گردد تا سمبل برادری دو کشور باشد. این خبر را رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه که روز دوشنبه در رأس هیأتی از مقامات عالی رتبه کشورش به دوحه سفر نموده بود، اعلام نمود. اردوغان...

16 دی 1398

ترامپ: بیایید از شر این قاضی های لعنتی خلاص شویم

یک مقام دولتی ناشناس آمریکا که سال گذشته میلادی یادداشتی در انتقاد از ترامپ در روزنامه نیویورک تایمز منتشر کرد، در کتابی تازه ادعا کرده که ترامپ بارها پیشنهاد خلاص شدن از شر قضات را مطرح کرده است.

14 دی 1398

اعتراضات بغداد همچنان ادامه دارد

سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از آتش زدن ساختمان دادگستری منطقه باب الشرقی در مرکز بغداد و نیز منفجر کردن یک برج مراقبت در شرق پایتخت خبر داد.

12 دی 1398

معرفی مغز متفکر توطئه کودتای ونزوئلا

رئیس جمهور ونزوئلا تأکید کرد ژنرال سابق این کشور که مغز متفکر کودتای نافرجام اخیر بود، بیش از یک سال است به خدمت سیا درآمده است.

12 دی 1398

شهرام علیدی: خوشحالم فیلمم در خانه ام اکران می گردد

شهرام علیدی در آستانه اکران خاطرات اسب سیاه در گروه هنر و تجربه اظهار خرسندی کرد که فیلمش بعد از سال ها در خانه خودش (ایران) اکران می گردد.

11 دی 1398

تدوین سند توسعه کردستان علمی و توسعه ای است

خبرنگاران/کردستان معاون توسعه مالی استانداری کردستان گفت:تخصیص آب به کشاورزی استان از مهمترین مطالبات مردم است که با چالش ها و موانعی همراه است.

10 دی 1398

مخالفت لندن و واشنگتن با فروش ناوهای جنگی فرانسه به روسیه

خبرنگاران: مقام های رسمی انگلیس و آمریکا رسما مخالفت خود را با اقدام فرانسه برای فروش ناوهای جنگی میسترال به روسیه اعلام نموده اند.

10 دی 1398

دخالت اثبات شده انگلیس و آمریکا در کودتای 28 مرداد

خبرنگاران: کودتای 28 مرداد با طرح و حمایت اقتصادی و اجرایی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا، علیه دولت قانونی محمد مصدق در مرداد 1332 به انجام رسید و جهت تاریخ ایران را تغییر داد.

7 دی 1398

مذاکره برای افزایش سهم سازندگان ایرانی از فاینانس چین

خبرنگاران: معاون وزیر نفت در صنعت پتروشیمی از مذاکره برای افزایش سهم سازندگان داخلی در طرح هایی که قرار است با فاینانس (خط اعتباری) چین اجرا گردد، اطلاع داد.

5 دی 1398

توضیحات خبرنگاران در مورد انتشار کلیپ کلی مطهری در دانشگاه

در بخشی از این مراسم دانشجویی روز گذشته که با حضور دانشجویان دختر و پسر برگزار شد آقای مطهری در پاسخ به یکی از دانشجویان مطلبی را تحت عنوان قرص ضد بارداری هم بخواهی دارم! مطرح کردند که در شان ایشان و آن جلسه محترم نبود.

5 دی 1398

خبرگزاری فرانسه: تعداد نظامیان آمریکایی در سوریه تغییری نکرده است

خبرگزاری فرانسه به نقل از یک مقام آمریکایی نوشته است که با وجود فرمان ماه گذشته رئیس جمهور آمریکا برای خروج نیرو های آمریکایی از سوریه، در عمل تعداد نظامیان آمریکایی در این کشور تغییر چندانی نکرده است.

4 دی 1398

واکنش صالحی امیری به استعفای عارف از کمیته ملی المپیک

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا عارف که سال گذشته توسط سیدرضا صالحی امیری به عنوان رئیس کمیسیون صلح و ورزش انتخاب شده بود، از سمتش استعفا نموده است.

3 دی 1398

خودم بیش از هرچیز به مدال المپیک نیاز دارم، چرا باید خداحافظی کنم؟

احسان حدادی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص وضعیت فعلی تمرینی خود مطرح نمود: بعد از رقابتهای جهانی تمریناتم را ادامه دادم و کارهای درمانی ام را برای بهبودی ناراحتی پاشنه پا و مسائل زانو پیگیری کردم. خوشبختانه شرایط خوبی دارم و هیچ وقفه ای به تمریناتم...

3 دی 1398
تعداد: (193)