صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت اوکراین، فیروزپور حذف شد

به گزارش مجله نماشو، 3 نماینده ایران راهی مرحله نیمه نهایی تورنمنت اوکراین شدند، 2 کشتی گیر با شکست مقابل رقبا منتظر صعود رقیبشان به فینال هستند و امیرحسین فیروزپور در وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد نیز حذف شد.

صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت اوکراین، فیروزپور حذف شد

به گزارش خبرنگاران، مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از ساعت 13 امروز در شهر کی یف در حال برگزاری است.

نتایج کشتی گیران ایران در روز نخست به توضیح زیر است:

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر ویاچسلاو بایراکتار از اوکراین را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان می رود.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست مقابل مالخاز آمویان قهرمان جوانان دنیا از ارمنستان با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد و باید منتظر رسیدن این کشتی گیر به ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر دنیاگیر توردیف دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان را مغلوب کرد وی در دور سوم و مرحله یک چهارم نهایی در مصاف با آرتور شاهینیان دارنده مدال برنز دنیا از ارمنستان با نتیجه 8 بر صفر به فزونی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بالی در این ملاقات به مصاف گئورگی میلیا دارنده مدال نقره زیر 23 سال دنیا از گرجستان می رود.

کشتی آزاد:

در وزن 57 کیلوگرم قلی زادگان در ملاقات نخست با نتیجه 4 بر 2 مقابل محمودجان شاوکاتوف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان شکست خورد و باید منتظر حضور این حریف در ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه شانس مجدد به کار خود ادامه دهد.

در وزن 74 کیلوگرم محمدصادق فیروزپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 11 بر صفرایشاک بوخورس از الجزایر را شکست داد وی در دور سوم مقابل اشرف آشیروف از آذربایجان با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. فیروز پور در این مرحله مقابل کاسوم کاسوموف از اوکراین با نتیجه 3 بر 3 به فزونی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف مراد کورماگومدوف کشتی گیر روسی الاصل از مجارستان می رود.

در وزن 86 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست مقابل عثمان گوجن دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از ترکیه با نتیجه 8 بر 8 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل شاپیف از ازبکستان، فیروزپور از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1589

به "صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت اوکراین، فیروزپور حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت اوکراین، فیروزپور حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید