طبق ادعای بهاروند؛ امروز باید سرمربی تیم ملی معرفی گردد!

به گزارش مجله نماشو، حیدر بهاروند آخرین بار ادعا کرد که سرمربی تیم ملی تا روز دوشنبه از میان دو مربی ایرانی و یک مربی خارجی انتخاب خواهد شد و دیگر قرار نیست مانند بارهای پیش، این تاریخ تمدید گردد.

طبق ادعای بهاروند؛ امروز باید سرمربی تیم ملی معرفی گردد!

به گزارش خبرنگاران، از آبان ماه امسال تا به امروز بارها مسئولان فدراسیون فوتبال از انتخاب سرمربی تیم ملی در تاریخی معین خبر داده اند اما هر بار این وعده و وعید به باد فراموشی سپرده شده است.

بعد از رفتن مهدی تاج، حیدر بهاروند با تصمیم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، مسئول انتخاب سرمربی آینده تیم ملی شد و از چند هفته قبل تا به امروز نتوانسته به این مهم دست یابد. او دوشنبه هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی عین این کلمات را گفت: ان شاءالله در چهار و پنج روز آینده سرمربی معرفی می گردد. چیزی که می گویم واقعیت دارد. در ادامه او تاریخ را چند روز دیگر عقب انداخت و گفت: شاید این موضوع تا روز دوشنبه یعنی هفت روز دیگر به طول انجامد.

از دوشنبه هفته گذشته تا به امروز، هفت روز می گذرد و امروز، همان دوشنبه ای است که بهاروند وعده آن را داد و گفت که حرف هایش واقعیت دارد.

در حالی که وعده او تا به امروز محقق نشده، وعده دیگرش هم تا اینجا زیر سوال رفته است. او گفت که از بین علی دایی، امیر قلعه نویی و یک مربی خارجی یک نفر را به عنوان سرمربی انتخاب خواهند و در واکنش به خبر مذاکره با دبیاسی نیز تاکید نمود که گزینه خارجی آنها ایتالیایی نیست.

از طرف دیگر، محمود شیعی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، شنبه بر خلاف اظهارات بهاروند، به رسانه ها گفت که اساسا برای تیم ملی هیچ گزینه خارجی در میان نیست!

در روزهای گذشته و بر اساس اخبار رسانه های ایتالیایی اما دبیاسی نزدیک نیمکت تیم ملی ایران است و خود او هم گفته که گره توافقش با ایران بر سر جزییات باقی مانده است.

اظهارات مرد ایتالیایی در حالی است که ظاهرا فدراسیون فوتبال به بیراهه رفته و خبری از مذاکرات با این مربی ندارد اما به هر تقدیر، امروز، روزی است که تاریخ معین شده توسط بهاروند به خاتمه می رسد و باید دید او می تواند این وعده خود را عملی کند یا طرفداران باید منتظر ضرب الاجل دیگری از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3972

به "طبق ادعای بهاروند؛ امروز باید سرمربی تیم ملی معرفی گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبق ادعای بهاروند؛ امروز باید سرمربی تیم ملی معرفی گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید