طرح هر روستا یک محصول باعث جلوگیری از مهاجرت می گردد

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: طرح هر روستا یک محصول باعث جلوگیری از مهاجرت می گردد.

طرح هر روستا یک محصول باعث جلوگیری از مهاجرت می گردد

علی آشتاب در جلسه جمع بندی سفر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به بروجرد که امروز 17 مهرماه در سالن جلسات فرمانداری بروجرد برگزار گردید، اظهار کرد: بروجرد دارای ظرفیت خاصی مانند منبت کاری هست که در این راستا چند روستا در شهرستان دارای ظرفیت خوبی هستند.

وی توضیح داد: این روستاها پتانسیل خوبی برای اجرای طرح هر روستا یک محصول هستند که آن ها را به اسم پایلوت انتخاب کرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان اعلام کرد: اجرای طرح هر روستا یک محصول باعث ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت می گردد.

آشتاب افزود: اجرای این گونه طرح های مهم سبب درآمدزایی برای خانوارهای روستایی می گردد بنابراین باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان اعلام کرد: توانمندسازی و افزایش مهارت روستائیان با اجرای این طرح ها عملیاتی می گردد و طرح هر روستا یک محصول، یکی از اقدامات مهم است.

آشتاب ادامه داد: نیازمند تسهیلات مقرون به صرفه قیمت هستیم و باید طرح ها کامل باشد و دستگاه ها به دبیرخانه کارگروه اشتغال یاری نمایند که طرح ها توجیه مالی داشته باشند و با یک شناخت کامل صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2270

به "طرح هر روستا یک محصول باعث جلوگیری از مهاجرت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح هر روستا یک محصول باعث جلوگیری از مهاجرت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید