عذرخواهی مدیرعامل شرکت ملی پست از حواشی مراسم معرفی مدیرکل جدید پست خراسان شمالی

به گزارش مجله نماشو، مدیرعامل شرکت ملی پست از اتفاقات عجیب حین برگزاری مراسم معارفه مدیرکل جدید پست استان خراسان شمالی عذرخواهی کرد.

عذرخواهی مدیرعامل شرکت ملی پست از حواشی مراسم معرفی مدیرکل جدید پست خراسان شمالی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی گفت: پس از مشورت از میان همکاران شاغل در پست استان دو گزینه معرفی گردیدند، گزینه نخست جناب آقای خالقی، از کارکنان با تجربه و مورد وثوق و گزینه دوم جناب آقای خانی از کارکنان جوان و پویای این شرکت بودند.

مراحل اخذ استعلام و مصاحبه مدیریتی برای هر دو گزینه انجام پذیرفت و طبق روال با مجمع نمایندگان استان و استاندار محترم نیز مشورت شد. از آنجا که استاندار محترم گزینه دوم را به عللی ارجح دانستند گزینه دوم قطعی و انتخاب شد.

وی اضافه کرد: بر اساس نظر استاندار مقرر شد جناب آقای خانی به عنوان گزینه نهایی معرفی شوند و در این باره نظر مساعد مجمع نمایندگان استان نیز اخذ شد اما متأسفانه بر اثر سهل انگاری حوزه مدیرعامل شرکت ملی پست، حکم گزینه نخست که از پیش آماده شده بود به استان ارسال شد و موضوع به گونه ای رقم خورد که در شأن این شرکت نبود.

وی اضافه کرد: البته از نماینده اعزامی شرکت ملی پست که وظیفه معارفه مدیرکل جدید را به عهده داشت انتظار می رفت با دقت و درایت بیشتری مراسم را مدیریت کند تا چنین اشتباه غیرقابل پذیرشی پیش نیاید.

نعمتی گفت: به سهم خودم و به عنوان مسئول اصلی این ماجرا از جناب آقای خالقی، سایر همکارانم در استان خراسان شمالی و مردم عزیز آن خطه عذرخواهی می کنم و امیدوارم بتوانیم با ارائه خدمات مناسب به شهروندان این اشتباه را جبران کنیم و در این راه از ظرفیت های برادر گرانقدر جناب آقای خالقی نیز بهره ببریم.

به گزارش خبرنگاران، دیروز مراسم معارفه مدیرکل پست خراسان شمالی برگزار گردید که مقرر بود خالقی رئیس این اداره در شیروان، به عنوان مدیرکل جدید منصوب گردد اما در دقیقه نود طی تماس تلفنی با عضو هیئت مدیره شرکت پست حاضر در مراسم، خانی، مدیر بازرسی این اداره در استان که به عنوان مدعو در مراسم حضور داشت به عنوان مدیرکل معرفی گردید و تعجب همگان را برانگیخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2929

به "عذرخواهی مدیرعامل شرکت ملی پست از حواشی مراسم معرفی مدیرکل جدید پست خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی مدیرعامل شرکت ملی پست از حواشی مراسم معرفی مدیرکل جدید پست خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید