پرچمداران جدید سامسونگ با قابلیتی جدید عرضه میشوند

به گزارش مجله نماشو، یکی از افشاگران دنیای تکنولوژی با نام Tron مدعی شده است که دستیار هوشمند نئون، در رویداد معرفی گلکسی اس 21 اولترا مجددا معرفی و همراه با آن، عرضه خواهد شد.

پرچمداران جدید سامسونگ با قابلیتی جدید عرضه میشوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از جی اس ام،سال گذشته سامسونگ از دستیار هوش مصنوعی خود با نام NEON رونمایی کرد. سامسونگ ادعا نموده است که نئون می تواند مانند انسان های عادی با شما مصاحبه نموده و همدردی نماید. وب سایت NEON نیز اعلام نموده است که این انسان مصنوعی، از ظاهر و رفتاری مانند انسان ها برخوردار است و توانایی ابراز احساسات و نمایش میزان هوش شان را نیز داراست.

امروز یکی از افشاگران دنیای تکنولوژی با نام Tron مدعی شده است که دستیار هوشمند نئون، در رویداد معرفی گلکسی اس 21 اولترا مجددا معرفی و همراه با آن، عرضه خواهد شد. متن کامل سخنان وی به صورت زیر است:

NEON مانند یک دوست مجازی برای شما به حساب می آید. دارای صورت است و می توانید برای آن اسم انتخاب کنید. او قادر به تماس با رئیس تان یا اعلام شرایط آب و هوا نیست. چرا که بیکسبی، دستیار دیجیتالی شما برای این کار در دسترس است. تمامی این موارد، روی گوشی هوشمند و در جیب شما قرار می گیرند. تنها گلکسی اس 21 اولترا 5G از آن ها بهره مند خواهد بود.

نئون به هیچ عنوان جای بیکسبی را نخواهد گرفت. به این ترتیب گلکسی اس 21 اولترا به صورت همزمان از گوگل اسیستنت، بیکسبی و نئون استفاده خواهد نمود.

نئون بیشتر از یک دستیار دیجیتالی، به عنوان یک دوست مجازی برای شما خواهد بود. برای این که NEON بیشتر به انسان ها شباهت داشته باشد، سامسونگ برای آن نام هایی مانند فرانک و ناتاشا را انتخاب نموده است که به جای Hey NEON، می توانید از آن ها بهره ببرید.

هر یک از نئون ها با پلفترم و تکنولوژی CORE R3 سامسونگ طراحی و ساخته شده اند. واژه R3 در این عبارت به سه کلمه Reality، Realtime و Responsive اشاره دارد. مهندسان سامسونگ هر یک از نئون ها را به گونه ای برنامه ریزی و تربیت نموده اند که مانند انسان ها از خود عکس العمل نشان خواهند داد.

سامسونگ همچنین مدعی شده است که نئون ها قادر خواهند بود تا از فعالیت های رومزه یا خاطرات انسان ها مواردی را آموزش دیده و آن ها را در کارهای خود به کار گیرند. همچنین می توانید آن ها را به صورت اختصاصی روی یک شغل خاص به کار گیرید یا از آن ها به عنوان یک فرد متخصص یا کارشناس در موارد مختلف بهره ببرید. همچنین نئون ها می توانند در قالب یک فرد بازیگر یا یک سخنگو ایفای نقش نمایند. هر یک از نئون ها می توانند به عنوان دوست، همراه یا همکار برای شما به حساب آیند.

همکاری نئون ها با گلکسی اس 21 اولترا یکی از عجایب این محصول به حساب خواهد آمد که باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه سرنوشتی در انتظار آن است. رویداد معرفی پرچمداران جدید سامسونگ حدودا یک ماه دیگر به صورت رسمی برگزار خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1451

به "پرچمداران جدید سامسونگ با قابلیتی جدید عرضه میشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرچمداران جدید سامسونگ با قابلیتی جدید عرضه میشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید