علیه پرسپولیس در مشهد توطئه کردند؟

به گزارش مجله نماشو، یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل پدیده خراسان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: از استقبال گرم طرفداران پرسپولیسی مشهد تشکر می کنم. ما را مورد لطف قرار دادند و شرمسار کردند. در مجموع بازی زیبایی بود و دو تیم بازی خوبی انجام دادند. در نیمه اول بازی یک طرفه بود و فرصت های خوبی داشتیم تا به گل برسیم ولی متأسفانه از این موقعیت ها به خوبی استفاده نکردیم و روی غافلگیری گل خوردیم. برای خودم هم سوال بود که چرا روی اوت دستی گل خوردیم، هر چند اوت هم درست نبود که برای حریف گرفته شد.

علیه پرسپولیس در مشهد توطئه کردند؟

وی اضافه نمود: در نیمه دوم سعی کردیم نتیجه را جبران کنیم و موقعیت داشتیم که برنده باشیم، اما امروز از آن روزهایی بود که هر چه می زدیم به در بسته می خورد. فکر می کنم دلیل آن هم چمن بلند استادیوم بود، واقعاً عجیب است برای هر این بازی که اینقدر بازیکنان فنی در هر دو تیم بودند، چمن استادیوم امام رضا (ع) مشهد اصلاً کیفیت خوبی نداشت و بلند بود. متأسفم برای کسانی که این کار را کردند. در دو سالی که در این شهر بودم تا حال چمن استادیوم را انقدر بلند ندیدم. این موضوع از قبل طراحی شده بود و باید به خاطر ناظر بازی ابراز تأسف کنم که می داند باید به استادیوم بیاید و سر بزند، اما هیچ اقدامی انجام نشد. چمن اصلاً برای بازی مناسب نبود و صد درصد از قبل طراحی شده بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد تیم پدیده توضیح داد: تغییرات زیادی نسبت به زمانی که من در این تیم بودم ایجاد شده است، چه از لحاظ بازیکن و چه مدیریت. این تیم احتیاج به آرامش دارد. حمیداوی برای تیم زحمت کشید و انتظار داشتم مسائل مدیریتی با تعامل حل گردد، ولی این اتفاق نیفتاده است. خاطرات خوبی با پدیده دارم و هیچ وقت آن دوران را فراموش نمی کنم و برای پدیده آرزوی موفقیت می کنم.

گل محمدی در واکنش به این پرسش که به نظرش زمان جدایی اش از پدیده نامناسب نبود؟ گفت: به نظرم بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم. رفتن من با توافق طرفین بود و دو باشگاه توافق کردند و من جدا شدم.

وی در واکنش به این پرسش که آیا چک های مربوط به انتقالش به پرسپولیس پاس شده است یا خیر؟ گفت: فکر نمی کنم این اتفاق اتفاق افتاده باشد، هنوز دو قسط دیگر از چک ها مانده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تیمش مغانلو و ترابی را جذب نموده و آیا احتیاج به جذب بازیکن خارجی برای لیگ قهرمانان آسیا نیز داشت یا خیر؟ گفت: در آسیا تیم ها با تدارکات و امکانات و بازیکنان خارجی خوب وارد مسابقات می گردد، ولی به خاطر مسائل مالی باشگاه ها تصمیمی که برای عدم جذب بازیکنان خارجی گرفته شد، روی کیفیت تیم های ایرانی تأثیر منفی خواهد گذاشت. با این حال سال گذشته بازیکنان ما نشان دادند غیرت و تعصب ایرانی می تواند بر پول غلبه کند، ولی همواره ممکن است این اتفاق رخ ندهد.

گل محمدی در مورد نخستین بازی آل کثیر در ترکیب پرسپولیس پس از مدت ها گفت: آل کثیر زمان کمی بازی کرد، او احتیاج به زمان بیشتری دارد تا به شرایط ایده آل برسد. هیچ وقت زحمات آل کثیر را فراموش نمی کنیم، او با پای شکسته چهار، پنج بازی خیلی خوب برای ما انجام داد. حواس مان به عیسی هست و کم کم او را وارد بازی می کنیم. این مهاجم قطعاً می تواند یاری زیادی به ما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کند.

وی در مورد مصدومیت سید جلال حسینی یادآور شد: فعلاً تعیین نیست ولی از ناحیه عضله پا احساس درد داشت.

سرمربی پرسپولیس درباره فرشاد فرجی گفت: فرجی مشکوک به کرونا بود و ترجیح دادیم همراه تیم نباشد و تحت نظر باشد.

گل محمدی در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه تیمش همچنان در زدن ضربات آخر مشکل دارد و مهدی عبدی نیز دو موقعیت خوب را از دست داد، مطرح کرد: بعد از تعطیلی لیگ، تیم ها از شرایط مسابقه دور هستند. شرایط امروز ما دو دلیل اصلی دارد. اول بحث دور بودن از شرایط مسابقه و بعد هم بلند بودن چمن استادیوم که واقعاً عجیب و غریب بود. نمی دانم چرا باید این اتفاق امروز رخ دهد. بروید و تحقیق کنید!

وی در رابطه با دلیل نیمکت نشینی نوراللهی و امیری گفت: این دو بازیکن در تیم ملی 90 دقیقه بازی نموده و کمی خسته بودند. فشار زیادی سال گذشته روی بازیکنان بوده و ما از خردادماه سال گذشته بدون استراحت تمرین می کنیم و مسابقه می دهیم. برنامه ریزی ما سنگین بوده و فکر می کنم بازیکنان باید با استراحت بیشتری وارد مسابقات می شدند. سعی می کنیم تقسیم انرژی نموده و از بازیکنان مان به خوبی استفاده کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1647

به "علیه پرسپولیس در مشهد توطئه کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیه پرسپولیس در مشهد توطئه کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید