محسن یوسفی: با فیروز کریمی بدشانس بودیم، یکسری مسائل در باشگاه به هم ریخته است

به گزارش مجله نماشو، بازیکن تیم ماشین سازی تبریز می گوید در زمان مربی گری فیروز کریمی تیم مقداری بدشانس بوده که موفق به کسب نتیجه نشده است.

محسن یوسفی: با فیروز کریمی بدشانس بودیم، یکسری مسائل در باشگاه به هم ریخته است

محسن یوسفی بازیکن تیم ماشین سازی تبریز در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط تیمش تا اینجای کار گفت: خدا را شکر ما در دو هفته اخیر چهار امتیاز گرفتیم و شرایط جدول مقداری بهتر گردیده است. متاسفانه در پیش فصل یکسری مسائل به وجود آمد و تیم هم یک مقدار دیر بسته شد و ما نتوانستیم نتایج لازم را کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در آینده نتایج لازم را کسب کنیم.

او در مورد رفتن فیروز کریمی و آمدن رضا مهاجری به عنوان سرمربی تیم ماشین سازی تبریز اظهار کرد: من از آقای کریمی به خاطر خیلی از مسائل کمال تشکر را دارم ایشان بهترین مربی ایران هستند ولی متاسفانه نتواستند نتیجه مورد نظر را بگیرند. ما زمان آقای کریمی هم یک مقدار بدشانس بودیم و نتوانستیم نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم و بازی های برده را با مساوی عوض می کردیم اما آقای مهاجری که در این چند فصل اخیر نشان دادند مربی خوبی هستند امیدوارم بتوانند نتایج مطلوب را در باشگاه کسب نمایند.

یوسفی همچنین درباره تساوی بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر گفت: من از کیفیتی که تیم در بازی مقابل فولاد انجام داد راضی نبودم. درست است که بازی در خانه فولاد و خارج از خانه برگزار گردید ولی ما باید در ادامه کار خیلی بهتر از این ها عمل کنیم. ما در آن بازی خوب دویدیم و خوب جنگیدیم اما فوتبال خوبی را ارائه ندادیم. باید بیشتر کوشش کنیم و بیشتر زحمت بکشیم تا شرایط تیم را بتوانیم بهتر کنیم.

بازیکن تیم ماشین سازی در ادامه اظهار کرد: یکسری مسائل در باشگاه به هم ریخته است. باید هر چه سریع تر این به هم ریختگی رفع گردد تا اوضاع تیم یک مقدار بهتر گردد. ما در این چند هفته خوب کار کردیم. ولی همه چیز در شرایط مطلوبی قرار ندارد. من نمی خواهم همه چیز را باز کنم اما ما روند خوبی را پیش گرفتیم و امیدوارم با حل مسائل به این روند بتوانیم ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2689

به "محسن یوسفی: با فیروز کریمی بدشانس بودیم، یکسری مسائل در باشگاه به هم ریخته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن یوسفی: با فیروز کریمی بدشانس بودیم، یکسری مسائل در باشگاه به هم ریخته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید