مدیرعامل سپاهان: نیم نگاهی به لغزش پرسپولیس و پدیده داریم

به گزارش مجله نماشو، مسعود تابش در مصاحبه با خبرنگاران، درباره پیروزی تیم فوتبال سپاهان مقابل فولاد در لیگ برتر گفت: عملکرد بازیکنان سپاهان خوب و راضی کننده بود. بازیکنان وظایف خود را در زمین به خوبی اجرا کردند. در بازی های قبل هم باید امتیازات کامل را می گرفتیم که خدا را شکر الان شرایط بهتر گردیده است.

مدیرعامل سپاهان: نیم نگاهی به لغزش پرسپولیس و پدیده داریم

مدیرعامل سپاهان در خصوص رقابت نزدیک این تیم با پرسپولیس و پدیده در صدر جدول تاکید نمود: طبیعی است وقتی چند تیم با هم رقابت دارند، جالب نیست که تیم مقابل امتیاز کامل را بگیرد. ما نیم نگاهی به لغزش پرسپولیس و پدیده داریم ولی در درجه اول به تیم خودمان نگاه می کنیم. نباید درگیر تیم های دیگر باشیم و ابتدا روی عملکرد سپاهان تمرکز داشته باشیم.

تابش درباره اینکه امیر قلعه نویی هنوز صد درصد از عملکرد سپاهان رضایت ندارد، یادآور شد: قلعه نویی از تیمش انتظار بیشتری دارد. اگر راضی شدیم این یعنی پسرفت. باید نگاهمان رو به جلو باشد. تغییرات سپاهان این فصل زیاد بوده و هماهنگی بازیکنان و پیاده شدن برنامه های فنی احتیاج به زمان دارد.

وی همچنین با اشاره به عملکرد کومان هافبک مجارستانی در دیدار با فولاد توضیح داد: کومان بازیکن خوب و با کیفیتی است که باید در تیم جا بیافتد. این بازیکن روز به روز هماهنگ تر می گردد و مطمئنا عملکردش بهتر هم خواهد شد.

مدیرعامل سپاهان در خاتمه در پاسخ به سئوالی مبنی بر دغدغه های این تیم در لیگ برتر فوتبال گفت: دغدغه ما تیم خودمان است و باید حواسمان معطوف به خود سپاهان باشد تا در صورت احتیاج، نقاط ضعف را تقویت کنیم. دغدغه خاص دیگری نداریم. البته شرایط اقتصادی و وضعیت ارزی هم کمی فکر ما را مشغول نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2572

به "مدیرعامل سپاهان: نیم نگاهی به لغزش پرسپولیس و پدیده داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سپاهان: نیم نگاهی به لغزش پرسپولیس و پدیده داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید