مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری: اجلاس همدان2018 با همکاری مسئولان ملی و استانی باشکوه برگزار می گردد

به گزارش مجله نماشو، مدیرکل بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری گفت: با همکاری مسئولان ملی و استانی میزبانی اجلاس همدان2018 باشکوه برگزار می گردد.

مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری: اجلاس همدان2018 با همکاری مسئولان ملی و استانی باشکوه برگزار می گردد

محمدابراهیم لاریجانی مدیر کل بازاریابی و تبلیغات سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان دنیای گردشگری به میزبانی همدان، به همدلی و همکاری همگانی احتیاج دارد که شکر خدا این مهم فراهم است.

او توضیح داد: هیچ تفاوتی بین برگزاری کنفرانس بین المللی همدان 2018 که در شهریورماه در همدان برگزار گردید با اجلاس دنیای گردشگری آبان ماه (UNWTO) نیست.

لاریجانی ادامه داد: هر دو رویداد بین المللی و متعلق به کشور و هر دو رویداد به میزبانی همدان رقم خورد.

او گفت: زمانی که همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی انتخاب و عنوانی بین المللی را کسب کرد و در شورای اجرایی سازمان دنیای در کشور بحرین روز گذشته نام همدان در حضوز 150 وزیر گردشگری و نمایندگان عالی رتبه مطرح می گردد، این مهم را متذکر می گردد که حالا مردم و مسئولان و مقامات استان نیز باید فکر و تدبیر بین المللی داشته و به صورت ملی عمل نمایند.

لاریجانی اضافه نمود: امروز همدان با سه عضو وابسته در سازمان دنیای دنیاگردی مطرح است که این خود یک فرصت خواهد بود و با توجه به برگزاری مهمترین اجلاس اعضای وابسته دنیا در شهر همدان متولیان امور در همدان باید بیشترین انگیزه را برای برگزاری رویداد داشته باشند که صد البته شرایط موجود بیانگر آن است که این مهم را دارا هستند.

مدیرکل تبلیغات و بازاریابی گردشگری اضافه نمود: در اهمیت موضوع همین بس که هیچ همدانی حاضر نیست این میزبانی را به تهران اصفهان ،مازندران، شیراز و، مشهد بدهد و این خود بیانگر اهتمام برای بهترین میزبان بودن است.

او اضافه نمود: حتی ورود اسپانسرهای مطرح که در ازای پرداخت همه هزینه های احلاس تغییر محل برگزاری از همدان به شهر دیگری را مدنظر داشتند نتوانست محل برگزاری اجلاس را از همدان تغییر دهد و شاهد بودیم مسئولان همدانی با چه غیرت و همتی با این تصمیم مخالفت کردند و حتی رسانه ها از استاندار همدان مصاحبه بسیار تاثیرگذار را انعکاس دادند که البته قابل تحسین بود و نشان از این داشت که شرکت سیاحتی علیصدر ، شهرداری، استانداری ، میراث فرهنگی استان و مردم و بخش خصوصی اهمیت کار را می دانند و می شناسند و تمام قد پای کار هستند.

لاریجانی اضافه نمود: بنابراین انتظار می رود با همین روحیه و با همدلی و اتحاد بین مسئولان ملی و استانی برای میزبانی و برگزاری باشکوه این اجلاسیه قدم برداریم و در یک کلام می توان گفت در میزبانی از اجلاس دنیای گردشگری همه با هم برای ایران کار خواهیم کرد و امید آنکه پس از خاتمه این میزبانی بهترین روزها در عرصه گردشگری برای ایران و استان همدان رقم بخورد.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2815

به "مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری: اجلاس همدان2018 با همکاری مسئولان ملی و استانی باشکوه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری: اجلاس همدان2018 با همکاری مسئولان ملی و استانی باشکوه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید