مرد سنگدل کرجی همسر و دختر خود را با اسید سوزاند

به گزارش مجله نماشو، مرد میانسال که در جریان اختلاف های خانوادگی همسر و دختر جوان خود را با اسید سوزانده بود بازداشت شد.

مرد سنگدل کرجی همسر و دختر خود را با اسید سوزاند

به گزارش رکنا، اوایل پاییز سال گذشته زن میانسالی همراه دختر جوانش در حال رفتن به خرید در یکی از محله های جنوبی شهر کرج بودند که ناگهان مردی که بطری اسید به دست داشت آن ها را صدا زد و زمانی که مادر و دختر سرشان را به عقب چرخاندند هدف اسیدپاشی قرار گرفتند و فریاد سوختم سوختم آن ها سکوت محله را شکست.

رهگذران و مغازه داران آن ها را به سرعت به بیمارستان منتقل کردند. با تحقیق اولیه از شاهدان ماجرا معلوم شد که مرد میانسالی اقدام به این اسیدپاشی نموده است. پرونده ای در شعبه 22 بازپرسی دادسرای جنایی شهر کرج تشکیل شد و با دستور بازپرس ابراهیم مرادی، تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات برای دستگیری مرد اسیدپاش را شروع کردند.

ماموران در ادامه با حضور در بیمارستان به تحقیق از دو قربانی اسیدپاشی پرداختند که آن ها پدر خانواده را عامل این اسیدپاشی معرفی کردند و زن مصدوم گفت: همسرم هزینه های زندگی مان را پرداخت نمی کرد و کسب و کار درستی این اواخر نداشت.

همین باعث بروز اختلاف و درگیری های شدیدی شده بود. حتی تصمیم گرفته بودم که از همسرم جدا شوم تا شاید شرایط زندگی مان بهتر گردد، اما او حاضر نبود حتی از من جدا گردد. چند روزی بود که خانه را ترک نموده و من و دخترم تنها بودیم.

آن روز ما برای خرید از خانه بیرون رفته بودیم که صدای شوهرم را از پشت سر شنیدم. وقتی سرم را چرخاندم، او روی من اسید ریخت. دخترم قصد داشت مرا نجات دهد که همسرم روی او هم اسید ریخت.

این در حالی بود که دختر جوان هم گفته های مادرش را تایید و پدرش را عامل اسیدپاشی معرفی کرد.

تحقیقات پلیسی برای دستگیری مرد اسیدپاش ادامه داشت تا این که چند روز پیش رد او در یکی از شهر های غربی کشور به دست آمد و مرد اسیدپاش بازداشت شد.

انتقام اسیدی از مادر و دختر جوان در کرج / پدر خانواده بازداشت شد

پدر خانواده در جریان تحقیقات در شعبه 22 بازپرسی دادسرای جنایی کرج ابتدا منکر اسیدپاشی به همسر و دخترش شد، اما در ادامه تحقیقات با ابراز پشیمانی از کارخود به بازپرس جنایی گفت: مدتی بود که کسب و کار درستی نداشتم و همین موضوع باعث دعوا و درگیری میان من و اعضای خانواده ام شده بود.

به خاطر همین درگیری ها خانه را ترک کردم. به خاطر رفتار آن ها به دنبال انتقام بودم تا این که یک روز تصمیم به اسیدپاشی گرفتم. روز حادثه اسید تهیه نموده و همسر و دخترم را از خانه تعقیب کردم. وقتی به محل خلوتی رسیدند روی آن ها اسید پاشیدم.

متهم ادامه داد: بعد از آن یک شب خانه خواهرم ماندم و چون می دانستم پلیس در تعقیبم است، به چند شهر رفتم و در آنجا کار های ساختمانی و... را انجام می دادم و با نام جعلی زندگی پنهانی داشتم تا این که به زادگاهم در یکی از شهر های غربی کشور رفتم که مخفیگاهم در آنجا لو رفت و بازداشت شدم. اشتباه کردم که همسر و دخترم را قربانی اسیدپاشی کردم.

متهم به اتهام دو فقره اسیدپاشی روانه زندان شد تا بعد از خاتمه تحقیقات در دادگاه محاکمه گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3605

به "مرد سنگدل کرجی همسر و دختر خود را با اسید سوزاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد سنگدل کرجی همسر و دختر خود را با اسید سوزاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید