مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید

به گزارش مجله نماشو، نوع موادی که در صبحانه مکزیکی ها استفاده می گردد با آنچه که ما می خوریم بسیار فرق دارد و البته این طبیعی است چرا که هر کشوری فرهنگ غذایی خاص خود را دارد. از غذاهای مکزیکی ای که در صبحانه مردم این کشور می خورند و بسیار هم محبوب و پر هوادار است، چیلاکوییلس نام دارد که در این صبحانه هم از تورتیلا به عنوان ماده بیس استفاده می گردد. برای درست کردن چیلاکوییلس اول مکزیکی ها نان تورتیلا را درست می نماید و بعد آن را به قطعات کوچک تقسیم می نمایند و اجازه می دهد تا کمی سرخ گردد، بعد آن را با تخم مرغ، سالسا و فیله مرغ مخلوط می نمایند… همه این مواد که با هم تست شوند، یک صبحانه مقوی و خوشمزه را می سازند.

مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید

اگر توانستید گوردیتاسی از ذرت آبی بخورید حتما امتحان کنید چون هم طعم خوشمزه ای دارد و هم بسیار خاص است.

یکی از محبوب ترین اسنک های مکزیک گوردیتاس نام دارد به چند علت، هم راحت می توان آن ها را درست کرد و هم بسیار خوشمزه هستند. گوردیتاس ها در واقع نوعی تورتیلا اما از نوع نازک آن هستند بعد آن ها را سرخ و یا کباب می نمایند و بعد داخل آن را با مواد مختلفی پر می نمایند که موادی که داخل گوردیتاس گذاشته می گردد را خودتان در زمان سفارش از رستوران می توانید انتخاب کنید و در واقع هر چیزی را می توانید داخل آن ها بگذارید اما کلا اصلی ترین مواد که در داخل گوردیتاس استفاده می گردد شامل نوعی پنیر، گوردیتا لوبیا و حتی نیمرو است.

غذاهای مکزیکی خوشمزه بسیارند اما قطعا این یکی را همه ما تا حالا خورده ایم فقط شاید نام آن را نمی دانسته ایم. الوتس یکی دیگر از اسنک های مشهور در مکزیک است که در واقع ذرت گریل شده است و ترکیب خوشمزه ای از مایونز، کره، فلفل و لیمو خوابانده شده است. در صورتی که بخواهید می توانید سفارش دهید تا ذرت تان بصورت کامل به همراه چوب برایتان آورده گردد و یا دانه های ان را جدا نمایند و بعد از این که با مواد دیگر میکس شد، سرو نمایند. با هر گازی که بزنید می توانید طعم شیرین ذرت را احساس کنید که در کنار پنیر نمکی و فلفل تند ترکیب عجیبی خواهد بود.

منبع مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید

انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2206

به "مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: غذاهای مکزیکی معروف را امتحان کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید